Komentāri

Interneta lietotāji ziņo par kādu mājaslapu tīmeklī, kas lauzītā latviešu valodā aprakstījusi kādu “brīnumlīdzekli”, kas sadedzināšot taukus un pārvērtīšot tos muskuļos. Uztura un fitnesa speciālisti gan aicina neiekrist – tādas vielas, kas spētu paveikt ko šādu, nemaz nav.

Kā izrādās, cilvēki uz šāda veida reklāmām iekrīt un pat savu ēdienreižu vietā ir gatavi lietot līdzīga satura vielas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lai uztura bagātinātājus tirgotu Latvijā, tie ir jāreģistrē, taču mūsdienās šis likums ir apiets ar tirdzniecību internetā. Reizēm patērētājiem tiek piedāvātas vielas, kas var būt ļoti kaitīgas veselībai.

Lai iegūtu labu fizisko formu, ir jāsāk ar savu ēdienkarti un izkustēšanos, vienisprātis ir gan uztura speciālisti, gan arī fitnesa treneri.

Skaties video:

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl