Brīnišķīgi skati: Kuldīgu ieskauj zeltains rudens

Komentāri
Brīnišķīgi skati: Kuldīgu ieskauj zeltains rudens
Kā liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra (LVĢMC) prognozes, nākamās nedēļas sākumā gaidāms patīkamāks laiks (Jānis Vecbrālis / f64)

Latviju pārņem košs rudens. Zeltaini skati vērojami vairākās vietās, tostarp brīnišķīgus skatus Kuldīgā izdevies iemūžināt foto aģentūras “f64” fotogrāfam.

Kā liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra (LVĢMC) prognozes, nākamās nedēļas sākumā gaidāms patīkamāks laiks – būs sausāks un saulaināks, vien atsevišķās vietās gaidāms neliels īslaicīgs lietus.

Nedēļas pirmajā pusē, ieplūstot siltākam gaisam un uzspīdot saulei, dienas būs siltākas – gaisa temperatūra lielākajā teritorijas daļā paaugstināsies līdz +14…+16 grādiem. Nedēļas vidū un otrajā pusē atkal pastiprināsies dienvidrietumu, rietumu vējš, brāzmās sasniedzot 15 līdz 18 metrus sekundē, bet saglabāsies salīdzinoši sauss laiks.

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pavisam vienkārša recepte gardām maizītēm, kas būs pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem to krāsas dēļ. Un tie, kuriem bietes negaršo, nesatraucieties, jo bietes receptē galvenokārt pilda krāsošanas funkciju un to garša maizītēs teju nav jūtama.

Lasi vēl