Brīnišķīgi skati: Kuldīgu ieskauj zeltains rudens

Komentāri
Brīnišķīgi skati: Kuldīgu ieskauj zeltains rudens
Kā liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra (LVĢMC) prognozes, nākamās nedēļas sākumā gaidāms patīkamāks laiks (Jānis Vecbrālis / f64)

Latviju pārņem košs rudens. Zeltaini skati vērojami vairākās vietās, tostarp brīnišķīgus skatus Kuldīgā izdevies iemūžināt foto aģentūras “f64” fotogrāfam.

Kā liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra (LVĢMC) prognozes, nākamās nedēļas sākumā gaidāms patīkamāks laiks – būs sausāks un saulaināks, vien atsevišķās vietās gaidāms neliels īslaicīgs lietus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Nedēļas pirmajā pusē, ieplūstot siltākam gaisam un uzspīdot saulei, dienas būs siltākas – gaisa temperatūra lielākajā teritorijas daļā paaugstināsies līdz +14…+16 grādiem. Nedēļas vidū un otrajā pusē atkal pastiprināsies dienvidrietumu, rietumu vējš, brāzmās sasniedzot 15 līdz 18 metrus sekundē, bet saglabāsies salīdzinoši sauss laiks.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl