Brīnišķīgi skati: Kuldīgu ieskauj zeltains rudens

Komentāri
Brīnišķīgi skati: Kuldīgu ieskauj zeltains rudens
Kā liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra (LVĢMC) prognozes, nākamās nedēļas sākumā gaidāms patīkamāks laiks (Jānis Vecbrālis / f64)

Latviju pārņem košs rudens. Zeltaini skati vērojami vairākās vietās, tostarp brīnišķīgus skatus Kuldīgā izdevies iemūžināt foto aģentūras “f64” fotogrāfam.

Kā liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra (LVĢMC) prognozes, nākamās nedēļas sākumā gaidāms patīkamāks laiks – būs sausāks un saulaināks, vien atsevišķās vietās gaidāms neliels īslaicīgs lietus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Nedēļas pirmajā pusē, ieplūstot siltākam gaisam un uzspīdot saulei, dienas būs siltākas – gaisa temperatūra lielākajā teritorijas daļā paaugstināsies līdz +14…+16 grādiem. Nedēļas vidū un otrajā pusē atkal pastiprināsies dienvidrietumu, rietumu vējš, brāzmās sasniedzot 15 līdz 18 metrus sekundē, bet saglabāsies salīdzinoši sauss laiks.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl