3 komentāri
Briest jauns protests pret Rīgas satiksmes biļetes cenas kāpumu
Foto: Facebook

Piektdien, 20. februārī, plkst. 18.20 Rātslaukumā notiks protests pret Rīgas sabiedriskā transporta biļešu cenu paaugstināšanu, informē kustības ”Pret RD biļešu paaugstināšanu Rīgas sabiedriskajā transportā” Facebook lapā.

Mēs aicinām visus, kam nav vienaldzīga radusies situācija, piedalīties piketā 20. februārī un aizstāvēt savas tiesības. Pasākums ir saskaņots ar pilsētas administrāciju. Vai patiešām ir tik maz to, kurus neapmierina cenu paaugstināšana? Pasākuma dalībnieku nav daudz, bet jūs taču katrs varat ielūgt kādu gan realitātē, gan pasākuma lapā, nospiežot ”Ielūgt”, un aizstāvēt savas tiesības kopā ar draugiem.

Atgādināsim, ka jaunie Rīgas satiksmes tarifi stājās spēkā 1. februārī, un tagad par vienu biļeti galvaspilsētas sabiedriskajā transportā iepriekšējo 60 eirocentu vietā jāmaksā viens eiro un 15 eiro centu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

TOP komentāri

 • Boriss Nilam
  0 0 0

  Boriss Nilam

  Vienotība naudu piešķir arī tagad, bet Ušakovs 100 miljonu eiro dotāciju no vladības notērējis kazino. Grib lai maksā vairāk.
 • nils
 • Jayz
  0 0 0

  Jayz

  Protestam vajadzētu būt pret Vienotību, kas nepiešķira naudu , vai ne tā ?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl