2 komentāri

Valsts asinsdonoru centra (VADC) brīdinājums pacientiem, ka, iespējams, pārlietas ar C hepatītu potenciāli inficēta donora asinis, ir veicinājis donoru aktivitātes samazināšanos, intervijā “900 sekundēm” atzīst VADC direktore Iveta Ozoliņa.

Sabiedrību satraucis Valsts asinsdonoru centra brīdinājums, ka pacientiem, iespējams, var būt pārlietas ar C hepatītu potenciāli inficēta donora asinis. Šāda iespēja tiek pieļauta, jo atklājies, ka vecā testēšanas iekārta palaidusi garām vāji pozitīvus rezultātus uz vīrushepatītu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā intervijā “900 sekundēm” atzina VADC direktore Iveta Ozoliņa, šīs situācijas dēļ ir samazinājusies donoru aktivitāte. Atbildes par 100 asins komponentiem vēl nav saņemtas, bet pagaidām visi rezultāti uz C hepatītu ir negatīvi. Ja kādam no pacientiem, kam pārlietas asinis, tiks konstatēts C hepatīts, pat to maksās valsts, norāda Ozoliņa.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl