Komentāri
Brīdina par krāpniekiem, kas uzdarbojas “airBaltic” vārdā un piedāvā bezmaksas biļetes
12.07.2017. Starptautiskā lidosta "Rīga". (Kaspars Krafts / f64)

Sociālajā tīklā “Facebook” popularitāti guvis kāds konkurss, kurā Latvijas lidsabiedrības “airBaltic” vārdā tiek izspēlētas divas bezmaksas aviobiļetes.

Ar minēto konkursu un iespēju iegūt biļetes dalījušies vairāki “Facebook” lietotāji. Kā izrādās, – konkurss nav patiess, un tā ir krāpšana.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“airBaltic” savā oficiālajā “Faceook” lapā izplatījis paziņojumu, kurā norāda, ka konkurss nekādā veidā nav saistīts ar lidsabiedrību.

“Vēlamies informēt, ka šobrīd sociālajā tīklā “Facebook” “airBaltic” vārdā tiek izplatīts viltus konkurss un aptauja, kurā tiek piedāvāts laimēt “airBaltic” biļetes. Tā ir krāpšana un nekādā veidā nav saistīta ar “airBaltic”. Lūdzam nesniegt savu privāto informāciju un nedalīties ar šo konkursu ar saviem draugiem,” tā raksta “airBaltic”.

Viltus konkurss, kas izplatījies internetā!

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl