Komentāri
Brīdina par krāpniekiem, kas uzdarbojas “airBaltic” vārdā un piedāvā bezmaksas biļetes
12.07.2017. Starptautiskā lidosta "Rīga". (Kaspars Krafts / f64)

Sociālajā tīklā “Facebook” popularitāti guvis kāds konkurss, kurā Latvijas lidsabiedrības “airBaltic” vārdā tiek izspēlētas divas bezmaksas aviobiļetes.

Ar minēto konkursu un iespēju iegūt biļetes dalījušies vairāki “Facebook” lietotāji. Kā izrādās, – konkurss nav patiess, un tā ir krāpšana.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“airBaltic” savā oficiālajā “Faceook” lapā izplatījis paziņojumu, kurā norāda, ka konkurss nekādā veidā nav saistīts ar lidsabiedrību.

“Vēlamies informēt, ka šobrīd sociālajā tīklā “Facebook” “airBaltic” vārdā tiek izplatīts viltus konkurss un aptauja, kurā tiek piedāvāts laimēt “airBaltic” biļetes. Tā ir krāpšana un nekādā veidā nav saistīta ar “airBaltic”. Lūdzam nesniegt savu privāto informāciju un nedalīties ar šo konkursu ar saviem draugiem,” tā raksta “airBaltic”.

Viltus konkurss, kas izplatījies internetā!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl