Komentāri
Brīdina par krāpniekiem, kas uzdarbojas “airBaltic” vārdā un piedāvā bezmaksas biļetes
12.07.2017. Starptautiskā lidosta "Rīga". (Kaspars Krafts / f64)

Sociālajā tīklā “Facebook” popularitāti guvis kāds konkurss, kurā Latvijas lidsabiedrības “airBaltic” vārdā tiek izspēlētas divas bezmaksas aviobiļetes.

Ar minēto konkursu un iespēju iegūt biļetes dalījušies vairāki “Facebook” lietotāji. Kā izrādās, – konkurss nav patiess, un tā ir krāpšana.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“airBaltic” savā oficiālajā “Faceook” lapā izplatījis paziņojumu, kurā norāda, ka konkurss nekādā veidā nav saistīts ar lidsabiedrību.

“Vēlamies informēt, ka šobrīd sociālajā tīklā “Facebook” “airBaltic” vārdā tiek izplatīts viltus konkurss un aptauja, kurā tiek piedāvāts laimēt “airBaltic” biļetes. Tā ir krāpšana un nekādā veidā nav saistīta ar “airBaltic”. Lūdzam nesniegt savu privāto informāciju un nedalīties ar šo konkursu ar saviem draugiem,” tā raksta “airBaltic”.

Viltus konkurss, kas izplatījies internetā!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl