Brīdina par krāpniecisku darījumu draudiem internetā

Komentāri

“Melnās piektdienas”, kas pasaulē plaši pazīstama kā lielā iepirkšanās diena, tuvošanās liek datu drošības speciālistiem ieslēgt trauksmes signālu. Ir pienācis laiks, kad ar pirkumiem internetā un e-pastiem ir jābūt īpaši uzmanīgiem.

Sākot ar “Melno piektdienu” un pat līdz Jaunajam gadam, interneta krāpnieki ir īpaši aktīvi. Upuri tiek medīti ar internetveikalu un e-pastu palīdzību.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Neuzmanīgiem iedzīvotājiem zog datus, paroles un naudu. Pēc drošības ekspertu novērojumiem, decembrī interneta krāpniecību skaits dubultojās.

Kā sēnes pēc lietus parādās viltus interneta tirgotavas. Savukārt e-pasti piepildās ar Ziemassvētku apsveikumiem vai it kā neapmaksātiem rēķiniem, kuri var izrādīties bīstami.

Kā pasargāt savus personiskos datus un naudu? Plašāk par to – LNT Ziņu sižetā!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl