Brexit: Vējonis dosies vizītē uz Lielbritāniju

Komentāri

Valsts prezidents Raimonds Vējonis drīzumā dosies trīs dienu oficiālā vizītē uz Lielbritāniju, kur pārrunās arī jautājumus, kas saistīti ar Brexit jeb Lielbritānijas iespējamo izstāšanos no Eiropas Savienības.

To LNT Ziņām apstiprināja Valsts prezidenta kancelejā. Vizīte plānota no 18. līdz 20. jūlijam.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Par vizīti abas puses vienojās jau pirms 23. jūnijā notikušā referenduma par Lielbritānijas izstāšanos no Eiropas Savienības.

“Šī ir iepriekš plānota vizīte, kas tika plānota jau iepriekš vairāk kontekstā ar gaidāmo NATO samitu. Tā būtu pirmā ārvalstu vizīte pēc tam, kad ir noticis NATO samits Varšavā, kur ir pieņemti svarīgi lēmumi attiecībā uz alianses nākotni. Šobrīd, protams, ka dienaskārtībā ir nācis jautājums par Lielbritānijā notikušo referendumu par izstāšanos no Eiropas Savienības, līdz ar to tiks, protams, pārrunāti ar to saistītie jautājumi,” norāda Valsts prezidenta preses padomnieks Jānis Siksnis.

Viņš tāpat sacīja: “Protams, viena prioritāte ir mūsu tautiešu nākotne Lielbritānijā, kas ar viņiem var notikt, kāds būs viņu statuss un ko tas viņiem var nozīmēt. Un, protams, mūsu divpusējās ekonomiskās attiecības, tāpat arī vienkārši Lielbritānijas un Eiropas Savienības attiecības.”

Vējonis tiksies ar augstām Lielbritānijas amatpersonām, taču precīzu informāciju par vizītes darba kārtību prezidenta kanceleja plāno izplatīt nākamnedēļ.

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl