Brazīlijā ugunsgrēki posta pasaules lielāko mitrāju

Ugunsgrēku dēļ, kas turpina postīt pasaules lielāko mitrāju Pantanālu, Brazīlijas valdība izsludinājusi ārkārtas stāvokli Matugrosu du Sulas štatā.

Atpakaļ uz rakstu

1 komentārs

  • Garāmejot - L.B.

    Garāmejot - L.B.

    Visādas Pasaules organizācijas , tai skaitā ANO u.t.t. , Milzīgi projekti ar skaļiem lozungiem par ekoloģiju , humānām cilvēku attiecībām , cilvēces progresīvo attīstības virzienu , bet rezultāts , kā vienmēr - nekāds un pat greizāks . Taisamies lidot uz Marsu un pat potenciālo pārceļotāju rinda jau esot paliela , bet tepat Austrālijā izdega milzīgas platības ar visiem augiem un dzīvniekiem . Lielvalstu arsenālos ir tādi ieroči ar kuriem pusstundas laika varot iznīcināt visu Zemeslodes dzīvi , bet nevar likvidēt konfliktus , kuri ilgst gadiem Eiropas tuvumā . Greizs risinājums ir vēl sliktāks par bezdarbību , jo rada jaunas problēmas ar vēl grūtāk pārvaramām sekām . Vai cilvēki katra valstī ievēl Gudrus savu valstu vadītājus , vai ievēl tos , kurus tiem Kāds Liek ievēlēt ?! Kāpēc cilvēki nevar apvienot savus spēkus un iespējas , lai nepieļautu konfliktus , lai nodzēstu kopīgiem spēkiem arī šos ugunsgrēkus ?! Vai šos ugungrēkus varētu nodzēst ar simts , vai vairāk lidmašīnām , kuras nepārtraukti lidotu virs ugunsgrēku teritorijām un izlietu no speciālām tvertnēm ūdeni ?! Nav naudas ? Nav vēlēšanās nevienam to darīt .

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!