Komentāri
Braukšanas apstākļi apgrūtināti daudzviet Latvijā
(Foto: LETA)

Šorīt apgrūtināti braukšanas apstākļi pa galvenajiem autoceļiem Vidzemē, Latgalē, Zemgalē un vietām Kurzemē, liecina Latvijas Valsts ceļu operatīvā informācija.

Vidzemē braukšana apgrūtināta pa autoceļu Rīga – Ainaži, kā arī pa Valmieras un Vidzemes šoseju. Šo ceļu posmos vietām līst, vietām ir sniegots, ceļu tiek tīrīti un kaisīti. Latgalē snieg un putina, un tur braukšana apgrūtināta pa visiem galvenajiem autoceļiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Braukšana apgrūtināta arī pa autoceļiem Rīga – Bauska – Lietuvas robeža (Grenctāle) un Rīga – Jelgava – Lietuvas robeža (Meitene). Šajās vietās nedaudz līst, ir sniegots, ceļu posmi tiek tīrīti un kaisīti atkārtoti.

Savukārt Kurzemē pa Liepājas un pa Ventspils šosejām braukšana ir apgrūtināta vietām, bet vietām braukšanas apstākļi apmierinoši. Pa autoceļu Rīga – Liepāja braukšana apgrūtināta posmā no Rīgas līdz Apšupes krustojumam un posmā no Saldus līdz Grobiņai. Pa autoceļu Rīga – Ventspils braukšana ir apgrūtināta posmā no Rīgas līdz Kūdrai, kur ceļš tiek atkārtoti tīrīts un kaisīts, bet pārējā ceļā braukšanas apstākļi ir apmierinoši.

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl