1 komentārs

Slikto ceļu dēļ pavasarī Bauskas novads pieprasīja valdībai izsludināt ārkārtas stāvokli. Vai valsts ir ieklausījusies? Kas ir mainījies pusgada laikā?

Ceturtdien, 12. oktobrī, Bauskā satiksmes ministrs Uldis Augulis klātienē apskata problemātiskos novada ceļus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Joprojām Brunavas un Gailīšu pagastos iedzīvotāji ikdienā mēro katastrofālā stāvoklī esošos ceļus. Novada priekšsēdētāja vietnieks Voldemārs Čačs LNT pauda cerību, ka tuvākajā laikā izdosies veikt kādus uzlabojumus ar Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai atbalstu.

Tāpat viņš gribētu ticēt, ka nākamā gada budžetā autoceļiem paredzētā nauda patiešām tiks tērēta lietderīgi un nonāks tur, kur tā visvairāk vajadzīga.

Jaunajā 2018. gada budžeta projektā autoceļu uzturēšana ierindota prioritāšu sarakstā un tai atvēlēti, tiesa gan, tikai 25 miljoni eiro. Tikpat daudz plāno tērēt arī aiznākamgad, bet 2020. gadā jau 37 miljonus eiro.

Līdz šim lielākā uzmanība tikusi valsts galvenajiem autoceļiem, bet tagad amatpersonas izlēmušas pievērsties vietējo un reģionālo ceļu sakārtošanai.

Foto: braucot pa Bauskas novada ceļiem, skolēnu autobusam krīt ārā logs (2017. gada marts)

Video: tā, zobus klabinādami, autovadītāji brauc Bauskas novadā (2017. gada marts)

TOP komentāri

  • stagnats
    +1 +1 0

    stagnats

    Vajag normalus greideristus,un novada vadiiba lai mazaak domaa par savu labumu!!!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl