Braucot pa Bauskas novada ceļiem, autobusam krita ārā logs, bet šoferīšiem klabēja zobi. Kas kopš marta mainījies?

1 komentārs

Slikto ceļu dēļ pavasarī Bauskas novads pieprasīja valdībai izsludināt ārkārtas stāvokli. Vai valsts ir ieklausījusies? Kas ir mainījies pusgada laikā?

Ceturtdien, 12. oktobrī, Bauskā satiksmes ministrs Uldis Augulis klātienē apskata problemātiskos novada ceļus.

Joprojām Brunavas un Gailīšu pagastos iedzīvotāji ikdienā mēro katastrofālā stāvoklī esošos ceļus. Novada priekšsēdētāja vietnieks Voldemārs Čačs LNT pauda cerību, ka tuvākajā laikā izdosies veikt kādus uzlabojumus ar Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai atbalstu.

Tāpat viņš gribētu ticēt, ka nākamā gada budžetā autoceļiem paredzētā nauda patiešām tiks tērēta lietderīgi un nonāks tur, kur tā visvairāk vajadzīga.

Jaunajā 2018. gada budžeta projektā autoceļu uzturēšana ierindota prioritāšu sarakstā un tai atvēlēti, tiesa gan, tikai 25 miljoni eiro. Tikpat daudz plāno tērēt arī aiznākamgad, bet 2020. gadā jau 37 miljonus eiro.

Līdz šim lielākā uzmanība tikusi valsts galvenajiem autoceļiem, bet tagad amatpersonas izlēmušas pievērsties vietējo un reģionālo ceļu sakārtošanai.

Foto: braucot pa Bauskas novada ceļiem, skolēnu autobusam krīt ārā logs (2017. gada marts)

Video: tā, zobus klabinādami, autovadītāji brauc Bauskas novadā (2017. gada marts)

TOP komentāri

  • stagnats
    +1 +1 0

    stagnats

    Vajag normalus greideristus,un novada vadiiba lai mazaak domaa par savu labumu!!!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl