“Brauca pie sarkanās gaismas” – aculiecinieki atklāj baisas detaļas par trolejbusa un gājēju nāvējošo sadursmi

1 komentārs
“Brauca pie sarkanās gaismas” – aculiecinieki atklāj baisas detaļas par trolejbusa un gājēju nāvējošo sadursmi
LETA

Tiesa sākusi skatīt krimināllietu, kurā par divu cilvēku sabraukšanu apsūdzēta Rīgas Satiksmes trolejbusa vadītāja. Pirmā tiesas sēde gan aizņēma vien pāris minūtes, jo izrādījās, ka apsūdzētajai nav advokāta. Tikmēr liecinieku teiktais atklāj baisas notikušā detaļas.

Traģiskā avārija notika pagājušā gadā maija beigās Rīgā, Čaka ielā. Trolejbusa vadītāja nezināmu iemeslu pārbrauca pie sarkanās gaismas un uz pārejas notrieca 33 gadus vecu sievieti un viņas piecus gadus veco meitu. Abas bija ceļā uz bērnudārzu, taču tika nāvējoši notriektas uz gājēju pārejas.

Foto!

 

Liecinieks Alfrēds, kurš liktenīgajā dienā ar savu automobili brauca pretim trolejbusam un redzēja traģisko avāriju, uzskata, ka trolejbuss pārbraucis pāri pie sarkanās gaismas.

Video!

Tiesas zāle trešdien, 3. novembrī, bija pilna – lielākā daļa bija liecinieki, kas atradās trolejbusā. Apsūdzētā vairījās no televīzijas kamerām un, atšķirībā no prokurora un cietušo pārstāvja, iebilda pret tiesas sēdes filmēšanu. Tomēr – cik ātri sākusies, tikpat ātri pirmā tiesas sēde beidzās, jo izrādījās, ka apsūdzētā pēc abpusējas vienošanās esot pārtraukusi sadarbību ar savu advokātu, līdz ar to tiesa pārcelta jau uz nākamo gadu – 28. janvāri.

Vīrietis, kurš šajā traģēdijā zaudēja sievu un meitu, tiesā nebija ieradies, un pēc sava pārstāvja teiktā uz sēdēm nenāks, emocionālo pārdzīvojumu dēļ, kas neatgriezeniski mainījis viņa dzīvi.

Paralēli šim procesam, bojāgājušās sievietes dzīvesbiedrs tiesājas ar Rīgas Satiksmes apdrošinātājiem, kuri viņa sievas un meitiņas dzīvības novērtējuši vien 300 eiro apmērā un par morālajām ciešanām nevēlas maksāt neko.

1 komentārs