1 komentārs

Tiesa sākusi skatīt krimināllietu, kurā par divu cilvēku sabraukšanu apsūdzēta Rīgas Satiksmes trolejbusa vadītāja. Pirmā tiesas sēde gan aizņēma vien pāris minūtes, jo izrādījās, ka apsūdzētajai nav advokāta. Tikmēr liecinieku teiktais atklāj baisas notikušā detaļas.

Traģiskā avārija notika pagājušā gadā maija beigās Rīgā, Čaka ielā. Trolejbusa vadītāja nezināmu iemeslu pārbrauca pie sarkanās gaismas un uz pārejas notrieca 33 gadus vecu sievieti un viņas piecus gadus veco meitu. Abas bija ceļā uz bērnudārzu, taču tika nāvējoši notriektas uz gājēju pārejas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto!

 

Liecinieks Alfrēds, kurš liktenīgajā dienā ar savu automobili brauca pretim trolejbusam un redzēja traģisko avāriju, uzskata, ka trolejbuss pārbraucis pāri pie sarkanās gaismas.

Video!

Tiesas zāle trešdien, 3. novembrī, bija pilna – lielākā daļa bija liecinieki, kas atradās trolejbusā. Apsūdzētā vairījās no televīzijas kamerām un, atšķirībā no prokurora un cietušo pārstāvja, iebilda pret tiesas sēdes filmēšanu. Tomēr – cik ātri sākusies, tikpat ātri pirmā tiesas sēde beidzās, jo izrādījās, ka apsūdzētā pēc abpusējas vienošanās esot pārtraukusi sadarbību ar savu advokātu, līdz ar to tiesa pārcelta jau uz nākamo gadu – 28. janvāri.

Vīrietis, kurš šajā traģēdijā zaudēja sievu un meitu, tiesā nebija ieradies, un pēc sava pārstāvja teiktā uz sēdēm nenāks, emocionālo pārdzīvojumu dēļ, kas neatgriezeniski mainījis viņa dzīvi.

Paralēli šim procesam, bojāgājušās sievietes dzīvesbiedrs tiesājas ar Rīgas Satiksmes apdrošinātājiem, kuri viņa sievas un meitiņas dzīvības novērtējuši vien 300 eiro apmērā un par morālajām ciešanām nevēlas maksāt neko.

TOP komentāri

  • Rigas satiksme
    +1 +1 0

    Rigas satiksme

    Jauki. Lieki piebilst, kamēr šī sieviete uz brīvām kajam, tikmer poļu soferis sedeja aiz restēm līdz tiesai, kaut nevienu nav nogalinājis. Neviens no viņiem nav bijis engelis, bet kadel tāda netaisniba?

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl