Brāļu kapos, pie Mūžīgās uguns, noliek ziedus karavīriem, kas atdevuši dzīvību par Latviju

2 komentāri
Brāļu kapos, pie Mūžīgās uguns, noliek ziedus karavīriem, kas atdevuši dzīvību par Latviju

Lāčplēša dienā aizsardzības nozares vadība un militārās parādes dalībnieki  plkst.11 nolika ziedus Rīgas Brāļu kapos pie Mūžīgās uguns, ar klusuma brīdi godinot Latvijas karavīrus, kuri atdevuši savas dzīvības par Latvijas brīvību un neatkarību.

Atgādināsim, ka Lāčplēša dienā, atzīmējot Latvijas armijas uzvaru pār Bermonta karaspēku, Brīvības pieminekļa laukumā plkst.12.55 sāksies militārā parāde, kurā piedalīsies Nacionālo bruņoto spēku un Iekšlietu ministrijas pakļautības iestāžu – Valsts robežsardzes, Valsts policijas un Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta vienības.

TOP komentāri

  • Matīss Celmiņš
    +1 +1 0

    Matīss Celmiņš

    Viņi atdeva dzīvības par Latviju. Mūsu ierēdņi, ministri un deputāti savukārt izpārdod Latviju..pokuj ka tie kareivji atdeva savas dzīvības par Latviju!
  • Edgars Auns

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm 1

Pavisam vienkārša recepte gardām maizītēm, kas būs pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem to krāsas dēļ. Un tie, kuriem bietes negaršo, nesatraucieties, jo bietes receptē galvenokārt pilda krāsošanas funkciju un to garša maizītēs teju nav jūtama.

Lasi vēl