Bomži pārņēmuši Teikas miskastes, bet vainu noveļ uz putniem

Komentāri

Vairākās aculiecinieka iesūtītās fotogrāfijās redzama postaža Teikā – pārpildītas miskastes, tām pa virsu klaiņojoši kaķi un vispārēja netīrība – atkritumu tvertņu saturs izmētāts uz zemes.

Raidījuma Bez Tabu komanda dodas uz Teiku, kur klātienē redzams, ka tautas valodā runājot – bardaks ir sakopts. Taču satiktie iedzīvotāji stāsta, ka problēma patiešām pastāv. “Tur, pie miskastēm, ir 9 – 10 cilvēki katru dienu,” stāsta kāda vietējā iedzīvotāja.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Tur bomži nāk un meklē pudeles, rakņājas, meklē arī ēdienu, turpat arī pamielojas. Priekš viņiem te ir restorāns – guļ zālē vai uz veciem matračiem,” stāsta iedzīvotāja.

Kopumā minētajā vietā Teikā atrodas 12 miskastes ar atkritumiem.

Satiktie bezpajumtnieki raidījumam Bez Tabu gan saka, ka šajā apkaimē mitinās jau piecus gadus. Te viņiem arī esot ”haltūras” – dažreiz viņi palīdz cilvēkiem kaut ko iznest par samaksu, bet dažreiz viņi “savāc” un izjauc vecos, izmestos televizorus. Tad detaļas pārdod, un tādā veidā nopelna aptuveni piecus eiro, vaļsirdīgi stāsta paši saules brāļi.

Savukārt par atkritumu izmētāšanu viņi dievojas, ka nav atbildīgi. Pie vainas esot putni. ”Tās vārnas atkritumus izmētā, bet mēs sakopjam,” stāsta bezpajumtnieks Ješka.

Skaties video un uzzini bezpajumtnieku dzīves peripetijas!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl