“Bolt” samazinājis skrejriteņu ātrumu visos Rīgas parkos

1 komentārs
“Bolt” samazinājis skrejriteņu ātrumu visos Rīgas parkos
PUBLICITĀTES FOTO

Transporta platforma “Bolt” no 20. septembra ierobežojusi maksimālo elektrisko skrejriteņu ātrumu no 25 kilometriem stundā līdz 15 kilometriem stundā visos Rīgas parkos, dārzos un skvēros, pavēstīja “Bolt” pārstāvji.

“Bolt” no šodienas, 20. septembra, ierobežo maksimālo skrejriteņu ātrumu no 25 kilometriem stundā līdz 15 kilometriem stundā visos Rīgas parkos, dārzos un skvēros:

  • Ātruma ierobežojums ieviests Esplanādē, Vērmanes dārzā, Grīziņkalnā, Ķengaraga parkā, Ziemeļblāzmas parkā, Mārupītes parkā un Skulptūru dārzā un vēl 41 Rīgas dārzā, parkā un skvērā.
  • “Bolt” aicina braucējus būt uzmanīgiem, vērīgiem un pievērst uzmanību kājāmgājējiem.
  • Pirms brauciena uzsākšanas katram braucējam lietotnē tiek piedāvāts iepazīties ar Drošības rīkiem.
  • Būtiski atcerēties, ka skrejriteņu noma ir pieejama no 18 gadu vecuma un vienlaikus uz skrejriteņa drīkst būt tikai viens cilvēks.
Eimants Balta, “Bolt” reģionālais skrejriteņu pakalpojuma vadītājs Baltijā

“Lai iedzīvotājiem un pilsētas viesiem pārvietošanās pa pilsētas parkiem un dārziem būtu draudzīgāka un drošāka, “Bolt” lietotnes GP sistēmā esam atzīmējuši vietas, kurās skrejriteņi automātiski samazinās ātrumu.”

Braucot caur Rīgas parkiem un skvēriem, “Bolt” aicina braucējus būt uzmanīgiem, vērīgiem un pievērst uzmanību kājāmgājējiem. Tāpat braucēji lūgti neizmantot maksimālo pieejamo skrejriteņa ātrumu, kur tas atļauts, bet gan izvēlēties pārvietošanās ātrumu atbilstoši situācijai.

Pirms brauciena uzsākšanas katram braucējam lietotnē piedāvāts iepazīties ar drošības rīkiem. Lai tiem piekļūtu, lietotājiem jāpārslēdz “Bolt” lietotne uz skrejriteņu režīmu un ekrāna apakšējā labajā pusē jāizvēlas vairoga ikona. Drošības rīkos iekļauta informācija ar drošības padomiem, pieejams “iesācēja režīms”, kas ļauj ierobežot maksimālo ātrumu, kā arī atrodama informācija par vietējiem noteikumiem, kas saistīti ar mikromobilitāti pilsētā.

“Bolt” elektrisko skrejriteņu maksimālais ātrums ierasti ir 25 kilometri stundā.

1 komentārs