Bolderājā par kaķu biedu kļuvuši kaimiņmājas bērni, kas minkas medī ar nažiem

11 komentāri

2. Mičuļa stāsts – ar laimīgām beigām

2/3

Bērni ar nažiem

Bolderājā ir kāda bēdīgi slavenajā pļava, kur klaiņo suņi un lapsas, kas plosa bēdu brāļus – bez mājām esošus kaķus. Taču dzīvnieku savstarpējiem cīniņiem klāt nākusi vēl kāda problēma – blakus pļavai esošās “supermājas” bērni.

Kamēr lielas daļas šo bērnu vecāku attieksme pret kaķiem ir – “tiem sprāgoņiem te nav ko darīt”, viņu atvases uz koka gala sien klāt nažus un iet kaķu medībās”, ziņo dzīvnieku aizstāvju biedrības Trīnīte pārstāvji. “Vēršoties pie vecākiem, tiek saņemta atbilde: “A, ko viņiem [bērniem – red.] citu darīt?”  

“Rezultātā šīs kolonijas kaķiem nav jābaidās tikai no klaiņojošajiem suņiem vai lapsām, bet arī no šīs mājās bērniem,” vēsta dzīvnieku draugi.

Dzīvnieku aizstāvji no iznīcības šajā pļavā iepriekš paglāba kādu melnu runčuku Mičuli. Lai arī Mičuļa stāstam ir pozitīvas beigas, patlaban ir atlikuši vēl desmitiem bēdu brāļu un bēdu māsu, kuri regulāri aiziet bojā no Bolderājas “slaveno” klaiņojošo suņu bara un lapsām. Šiem kaķiem nav, kur patverties, nav arī pārāk daudz izredžu izdzīvot. Aiz pļavas sākās mežs un kapi. “Pa šo laiku, kamēr Mičulis ārstējās, jau ir apglabāti vairāki saplosīti kaķi. Nu ir arī kaķēnu laiks, un tie ir vēl mazāk aizsargāti,” ziņo Trīnīte.

2. Mičuļa stāsts – ar laimīgām beigām

2/3
Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

TOP komentāri

 • mm
  +15 +15 0

  mm

  Cienījamā biedrība Trīne, ziniet, kur ir Rīgas Bāriņtiesa?
  Bērns ar nazi uz ielas? Vai tas neliecina par vecāku bezatbildību un nespēju savu "bērniņu" pienācīgi uzraudzīt? "Bērniņš" var sevi savainot vai nogriezt netīšām galvu citam "bērniņam". Domāju, ka pēc iesnieguma bāriņtiesai un pirmā bāriņtiesas apmeklējuma nevienu sīko kverpli ar nazi ārā vairs neredzēsi. Un kā ir ar iesniegumu policijai, par aukstā ieroča nēsāšanu un nežēlīgu izturēšanos pret dzīvniekiem, kā ir ar iesniegumu par nelegālu "malumedniecību"?
 • Ze4e
 • mjau
  +10 +10 0

  mjau

  Nu kamēr "mazulīši" nedur viens otru nost un nevēzējas ar nazi radītājiem gar degunu kabatsnaudas palielināšanas nolūka - tikmēr jau viss ir Ok, vai ne? Biedrība var pažēloties policijā, uzzvanīt bāriņtiesai. Safotografēt mazos ļaundarus un palaist bildes tautās....

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl