2 komentāri

“Iepērcies droši!” Ar tādu aicinājumu iedzīvotājiem klajā nācis Pārtikas un veterinārais dienests, kurš pirms svētkiem pastiprināti kontrolē tirdzniecības vietas.

Aizdomīgām tirdzniecības vietām jāmet līkums, jāizvairās no apšaubāmas kvalitātes produktiem, jāpievērš vērība marķējumam, derīguma termiņam un uzglabāšanas apstākļiem, – šī ir neliela daļa no pārtikas uzraugu pirmssvētku ieteikumiem pircējiem.

Svetlana Aļminoviča-Miļjanoviča, PVD Pārtikas izplatīšanas uzraudzības daļas vecākā inspektore

Biežākie pārkāpumi, kurus esam konstatējuši iepriekš, tās ir neatbilstības pārtikas higiēnas ievērošanā saistībā ar personāla higiēnu, tīrību, protams, ir konstatēti pārkāpumi tādi, ka pārtikas produktiem nav zināmi, nav noteikti derīguma termiņi vai arī tie ir beigušies.

Šogad pastiprinātās pārbaudes tikai sākušās, taču saņemtas jau pirmās sūdzības, šoreiz – par bērnu saldumu paciņām.

Foto

Video: LNT Ziņu sižets

TOP komentāri

 • Inese
  +1 +1 0

  Inese

  Ta ir bezatbildiba no organizatoru puses-Kristīnes Vēveres un Karīnas Antēnas!!!!!Kauns un negods šim "ledijam"
 • Laura
  +1 +1 0

  Laura

  Tas varētu būt diezgan nepatīkams pārsteigums- saldumu paciņā atrast sapelējuši konfekti vai tārpu!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl