Bojāta kabeļa dēļ “Alfā” pazudusi elektrība; tirdzniecības parks uz laiku slēgts

2 komentāri
Bojāta kabeļa dēļ “Alfā” pazudusi elektrība; tirdzniecības parks uz laiku slēgts
F64

Sestdien, 2. jūnijā, remontdarbu laikā bojāta kabeļa dēļ tirdzniecības parkā “Alfa” pazudusi elektroapgāde, tāpēc viss veikals ir evakuēts un uz laiku slēgts, informēja sabiedrisko attiecību speciāliste Ilze Žūka.

Viņa zināja teikt, ka tirdzniecības parka paplašināšanas darbu laikā bojāts augstsprieguma kabelis, kas izraisījis elektrības atslēgšanos visā “Alfā”.

Kabelis patlaban tiek remontēts un, tiklīdz elektroapgādi izdosies atjaunot, “Alfa” atkal tiks atvērta apmeklētājiem. Žūka piebilda, ka cilvēku evakuācija noritējusi mierīgi un bez jebkādiem starpgadījumiem.

Neilgi pirms plkst.19 tapa zināms, ka tirdzniecības parks “Alfa” darbu atsāks svētdien no rīta.

Kā ziņots, “Linstow Center Management” (“Linstow”) un “Multi Corporation” tirdzniecības centra “Alfa” paplašināšanu sāka pērn oktobrī. Projekta kopējās investīcijas sasniedz 55 miljonus eiro, un to plānots pabeigt 2019.gada augustā.

Paplašināšanās projekts palielinās tirdzniecības parka “Alfa” platību par 30 000 kvadrātmetru, kopējai tirdzniecības centra platībai sasniedzot 100 000 kvadrātmetru, bet nomnieku skaitu no pašreizējiem 170 plānots palielināt līdz 250.

Būvdarbus veic uzņēmums “Merks”, bet tos uzrauga “Forma 2”.

2 komentāri