Blokmāju pagalmos ar auto vairs nav, kur apgriezties

Komentāri

Par drošību uz lielajiem ceļiem viss tā kā būtu skaidrs – jābrauc skaidrā prātā un ar atļauto braukšanas ātrumu. Taču ir mazas ieliņas, kur bieži vien valda liela visatļautība. Īpaši jau Rīgas un citu pilsētu mikrorajonos, kur uz šaurajiem celiņiem valda, maigi izsakoties, haoss.

Ēkas Rīgas tā sauktajos guļamrajonos būvētas vēl tajā laikā, kad automašīnu uz ielām bija krietni, krietni mazāk. Ja arī kāds toreiz savu žigulīti atstāja pie mājas, nevienam tas tā īsti netraucēja. Tagad situācija ir pavisam citāda. Parkošanās vietu ir krietni par maz, ja atbrauc vēlāk mājās, var gadīties, ka vispār nav kur apstāties. Taču problēma nereti rodas tieši braucot – mašīnas novietotas visur, vietas nav nemaz.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Māju pagalmi ir arī tā vieta, kur daudzi var pārbaudīt savu braukšanas prasmi. Ceļu jādod, taču autovadītājs neprot to izdarīt. Pļavnieku iedzīvotāji gan šādas situācija uzņem ar humoru. Katram gadījies sastapt kādu, kurš neprot tā teikt pavākties malā, tāpēc gadoties arī sniegt īsu apmācību autovadīšanā.

Skaties video:

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl