Blēdības un uzdzīve – top jauna latviešu komēdija “Blēži”

Komentāri

Blēdības, uzdzīve un vēlme iegūt vieglu naudu – tas mūsdienās nav nekas neparasts. Bieži vien sabiedrībai ir zināmi gan šādi cilvēki, gan viņu mahinācijas un privātās dzīves nianses. Par viņiem teic – blēži. Tā sauc arī režisora Andreja Ēķa jauno kinoprojektu, pie kura filmēšanas šobrīd uzsākts darbs.

Mūsdienu dzīves situācijas, kuru galvenie varoņi ir mūsu līdzcilvēki ar savām vājībām. Tā savu jauno filmu “Blēži” raksturo Andrejs Ēķis. Filma stāsta par cilvēku savstarpējām attiecībām, kad laulības pamatā ir vēlme labi dzīvot. Šādi komiski stāsti neesot retums, un arī filmas varoņiem ir atrodami prototipi, piemēram, Valsts ieņēmumu dienestā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pirmdien, 25. septembrī, ir pirmā filmēšanas diena, un tiek filmēta epizode, kad filmas galvenais varonis – pedantisks ierēdnis – tiek atmaskots un vēlas bēgt, bet pārnāk mājās nelaikā. Aktieris Intars Rešetins pēc iepriekšējās Ēķa filmas “Svingeri” atzīst, ka viņa kā aktiera izaicinājums ir būt dažādam.

Filmas pirmizrāde iecerēta 2018. gada 8. martā.

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl