Blēdības un uzdzīve – top jauna latviešu komēdija “Blēži”

Komentāri

Blēdības, uzdzīve un vēlme iegūt vieglu naudu – tas mūsdienās nav nekas neparasts. Bieži vien sabiedrībai ir zināmi gan šādi cilvēki, gan viņu mahinācijas un privātās dzīves nianses. Par viņiem teic – blēži. Tā sauc arī režisora Andreja Ēķa jauno kinoprojektu, pie kura filmēšanas šobrīd uzsākts darbs.

Mūsdienu dzīves situācijas, kuru galvenie varoņi ir mūsu līdzcilvēki ar savām vājībām. Tā savu jauno filmu “Blēži” raksturo Andrejs Ēķis. Filma stāsta par cilvēku savstarpējām attiecībām, kad laulības pamatā ir vēlme labi dzīvot. Šādi komiski stāsti neesot retums, un arī filmas varoņiem ir atrodami prototipi, piemēram, Valsts ieņēmumu dienestā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pirmdien, 25. septembrī, ir pirmā filmēšanas diena, un tiek filmēta epizode, kad filmas galvenais varonis – pedantisks ierēdnis – tiek atmaskots un vēlas bēgt, bet pārnāk mājās nelaikā. Aktieris Intars Rešetins pēc iepriekšējās Ēķa filmas “Svingeri” atzīst, ka viņa kā aktiera izaicinājums ir būt dažādam.

Filmas pirmizrāde iecerēta 2018. gada 8. martā.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl