Biznesa augstskolā “Turība” notiks multimākslinieka Kašera vieslekcija par panākumiem

1 komentārs
Biznesa augstskolā “Turība” notiks multimākslinieka Kašera vieslekcija par panākumiem
KASPARS KRAFTS, F64

Biznesa augstskolā “Turība” ceturtdien, 15. oktobrī, norisināsies multimākslinieka Kaspara Blūma-Blūmaņa jeb Kašera vieslekcija “10 soļi pretī panākumiem”, kurā lektors dalīsies ar saviem veiksmes likumiem, informēja augstskolas pārstāve Krista Ribakova.

Kašers jeb Kaspars Blūms-Blūmanis ir televīzijas personība, multimākslinieks, modes mākslinieks un dziedātājs, “Kašera sapņu fabrikas” idejas autors un īstenotājs. Viņa vieslekcija plānota 15. oktobrī plkst. 18.00, un vietu skaits tajā klātienē ir ierobežots. Taču lekciju būs iespējams vērot arī tiešraidē augstskolas “Facebook” lapā.

“Kašers nebaidās dzīvē izmantot katru iespēju, lai īstenotu kādu no saviem trakajiem un košajiem sapņiem. Viņš ir pārliecinājies, ka panākumi vispirms pamostas sirdī, kad uzdrošināmies tiem noticēt. Uzticies sev, esi pozitīvs, iegūsti noderīgus kontaktus – tie ir daži no vadmotīviem, kas ved pretī panākumiem. Kā īstenot katru no tiem un daudzus citus, kā rast motivāciju un iedvesmu pārdrošākajiem idejām un noticēt tam, ka varam tās īstenot – par to plašāk vieslekcijā,” pastāstīja Biznesa augstskolas “Turība” pārstāve.

Multimākslinieks Kašers

“Dzīvē viss jāsāk ar sevi! Sevis iemīlēšana, sevis pieņemšana un saprašana – tas ir pamats visam tālākajam, tāpēc jāatklāj uzticēšanās sev. Un vēl ir ļoti būtiski noticēt saviem spēkiem. Ja neticēsi sev, kāpēc lai citi to darītu? Ja spējam uzticēties sev, tad arī izšķirīgās situācijās spējam pieņemt vispareizāko lēmumu.”

Lai lekciju apmeklētu klātienē, tās organizatori aicina aizpildīt pieteikuma anketu. Katra persona var reģistrēties tikai vienu reizi un reģistrēt tikai sevi. Atkārtoti aizpildītas reģistrācijas anketas dzēsīs. Covid-19 izplatības risku dēļ vieslekcijas apmeklējumam klātienē var pieteikties ne vairāk kā 150 interesentu.

Ceļojuma foto: Kašers kopā ar mīļoto vīrieti Jāni un Samantu Tīnu bauda atpūtu Krētā