Bīstams darbs! Pērn suņi savainojuši 12 pastniekus

2 komentāri

Ja vēlaties saņemt laikrakstu pastkastītē, pieturiet suni! Dažkārt, lai cilvēkiem mājās piegādātu ilgi gaidītas vēstules, pastniekiem nopietni jāriskē ar veselību, vēsta raidījums 900 sekundes.

Pāri sētai lecoši un agresīvi četrkājainie mājas sargi, kuri pavisam nelabprāt rīta agrumā sagaida pastnieku. Šādas un līdzīgas situācijas ne reizi vien piedzīvojusi pastniece Ieva. Tā kā nereti pastkastītes novietotas arī rējējam sasniedzamā augstumā, tās paliek tukšas. Parasti pastniece Ieva pasta sūtījumus piegādā ar automašīnu. Esot arī tādas adreses, uz kurām viņa dodas ar īpašu našķi, lai pielabinātos nelaipnajiem sagaidītājiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Ieva Netle, pastniece:
Ir bijis tā, ka izkāpju no automašīnas, lai iemestu sūtījumu, un vārti ir palikuši pie privātmājas vaļā, un milzīgs suns skrien man virsū. Ir arī sakosti cilvēki, kolēģim tieši gadījās, ka sakoda nevis pie privātmājas, bet dzīvoklī. Viņš nesa ierakstītu vēstuli.

 

Uzņēmumā Latvijas Pasts stāsta, ka situācija laika gaitā ir nedaudz uzlabojusies, tomēr ik gadu visā Latvijā vairāki kolēģi tiek savainoti tā, ka viņi pēc tam mēnešiem ilgi nevar strādāt. Šogad sakosti pieci, bet pērn 12 pastnieki.

Tikmēr paši suņu īpašnieki lielākoties uzskata, ka četrkājainais mājas sargs pastniekiem ir nekaitīgs un nekad nevienam nav iekodis.

Video

TOP komentāri

 • Haralds Elceris
  +2 +2 0

  Haralds Elceris

  nevienas profeSSijas piekopējiem dzīve nav viegla! bet žēl, ka suņi nav apkoduši depu†ā†us - reipfjūdžis†u welcomis†us, depu†ā†us - дерьмоkrā†ijas nahrenizē†ājus un depu†ā†us - "Ges†apo" likuma ieviesējus!
 • Olita Niedrite
  +2 +2 0

  Olita Niedrite

  Saimnieku neizdarība. Suņi ir gudri, viņus iespējams iemācīt atšķirt pastnieku no laupītāja.

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl