1 komentārs

Tieši aiz uzraksta ”Atkritumus izmest aizliegts” Birzgales pagastā izvērsta īsta izgāztuve. Atliek secināt, – vai nu Birzgales pagasta iedzīvotāji neprot lasīt, vai arī – viņiem ir gluži vienalga, kādā vidē dzīvot.

Situācija ir šāda – viena kilometra attālumā no Birzgales centra cilvēki ir saveduši pilnīgi visu, kas viņiem šķiet lieks. Rezultātā izveidojusies drausmīga aina – milzu miskaste skaistas ainavas viducī!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Andrejs, kas dzīvo blakus šai nelegālajai izgāztuvei, atzīst, ka sevišķi sestdienas un svētdienas vakaros, kad jau satumst, cilvēki te brauc ar piekrautām automašīnām, kuru bēdīgo saturu tad vienkārši izgāž dabā.

Ja uz augošo atkritumu kalnu Birzgales pagastā dzimušais un visu mūžu dzīvojošais Andrejs vēl varētu pievērt acis, tad viņam nepieņemami šķiet tas, ka nekaunīgie cilvēki izbraukājuši arī vienīgo piebraucamo ceļu pie viņa mājas. Bieži vien ir tā, ka arī ceļš līdz pusei ir aizbērts ar atkritumiem.

Tikmēr Ķeguma novada priekšsēdētāja vietnieks Birzgalē Pāvels Kotāns atzīst, ka viņam ”ir aizdomas”, kurš vai kuri varētu būt atkritumu vedēji un izgāzēji. Piemēram, ja kāds veic mājokļa remontu, visticamāk, atkritumus ved tieši uz šo nelegālo atkritumu kaudzi.

Taču, kā cīnīties ar mēslotājiem, amatpersonai nav! Viņš atzīst, ka tur ”policistu nenoliksi, videokameru neuzstādīsi”.

Likums gan nosaka, ka tieši zemes īpašniekam, šajā gadījumā – pašvaldībai – teritorija ir jāsaved kārtībā.

Skaties video!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl