“Biļešu paradīze”: Ja internetā nebūtu sastrēguma, cilvēkiem pie kasēm biļešu nebūtu

2 komentāri

Internetā caur tirgotāju ”Biļešu paradīze” tika pārdots 51% biļešu uz Dziesmu un deju svētku maksas pasākumiem. Un, ja pārdošanas gaitā nebūtu radušies sarežģījumi, zaudētājos paliktu tie, kas tās pirka klātienē pie kasēm.

Šādu skaidrojumu par plašu rezonansi izraisījušo Dziesmu un deju svētku biļešu tirdzniecību sniedza to izplatītāju pārstāvis Ēriks Naļivaiko.

Biļetes iegādei pie kasēm un iegādei internetā nāk no viena avota, tādēļ, pēc Naļivaiko sacītā, sastrēgums internetā ticis kontrolēts.

Vienlaikus “Biļešu paradīzes” vadītājs atzina, ka rindu internetā ir bijis iespējams apiet, turklāt jau tā pārslogotajai sistēmai bijuši uzbrukumi.

To, ka šādas pazīmes ir, atzina “Cert.lv” pārstāvis Varis Teivāns, vienlaikus atzīstot, ka “Biļešu paradīze” no savas puses nav izdarījusi visu, lai tehniski sevi pasargātu.

Tāpat – nauda iekasēta, bet biļetes nesaņēma 486 cilvēki. “Biļešu paradīze” šos gadījumus sola risināt individuāli. Vēl Ēriks Naļivaiko pēc vairākkārtējiem jautājumiem atteicās komentēt, kāpēc iekasēta nauda, kas nodēvēta kā “maksa par internetveikala lietošanu”. Šis precedents tiks skaidrots starp abu pušu juristiem. Savukārt Dziesmu un deju svētku izpilddirektore Eva Juhņēviča norādīja, ka svētku rīkotāji paļāvās, ka, noslēdzot līgumu, tiks izpildītas tehniskās prasības un izpildītājs spēs reaģēt sarežģījumu gadījumā.

2 komentāri