Biļešu kontrolierim ikdienā jāpārvar verbālas samazgas un dūru vicināšana

1 komentārs

Draudēšana ar asiem priekšmetiem, apspļaudīšana, grūšana ārā no transportlīdzekļa, iekaustīšana, apliešana ar verbālām samazgām – ar šādu bezbiļetnieku reakciju visai bieži nākas saskarties biļešu kontrolieriem Rīgas sabiedriskajā transportā.

Artūrs Pavlovs, SIA Rīgas satiksme biļešu kontrolieris:

Mana personīgā pieredze ir bijusi nepatīkama – esmu ticis pie salauzta deguna, veicot darba pienākumus.

Populārākie ”zaķu” reisi ir 15. trolejbuss, 3. autobuss un 6. tramvajs. Visvairāk uz jautājumu, kāpēc pasažieris vizinās bez biļetes, kontrolieriem nākas dzirdēt atbildi, ka ”maks palicis mājās”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Mārīte Pērkone, SIA Rīgas satiksme biļešu kontroliere:

Otrs biežākais ir tas, ka alga būs rīt vai pēc pāris dienām, tāpēc nav varējis nopirkt biļeti.

Oktobrī e-talons Rīgas sabiedriskajā transportā ”nopīkstināts” gandrīz 14 miljonus reižu, un ik dienu pieķerti ap 250 cilvēku, kuri bija cerējuši izmantot transporta pakalpojumu bez maksas.

Vai esi kādreiz braucis par "zaķi"?

Rezultāti:
45%

27%

27%

Daru to regulāri

Skaties video!

TOP komentāri

  • OTTO
    0 0 0

    OTTO

    Janvāri steidzos no Iļģuciema uz teātri, pieskrēju pie trolejbusa brīdī, kad vagonā bija iekāpuši kontrolieri. Biju aizelsies (man tomēr 65), un ātrumā nevarēju atrast savu e-talonu, kontrolieris mierināja, sak, nesteidzies, atradīsi.. Kad atradu, uzreiz sākās cita runa: tu speciāli negribēji piereģistrēties, stiepi laiku u.tml. Rezultātā, lai nenokavētu izrādi, samaksāju piecīti, kaut uz kvīts bija 3 eiro. Vēlāk pielēca arī sadzirdētā saruna - e-talons bija jau reģistrēts šajā trolejbusā pēdējās stundas laikā, tātad sodu dabūju maksāt par neko - šādu talonu vienkārši nereģistrē atkārtoti. Un lai pēc tam es lai vēl cienītu šos ........ - izdomājiet paši, kā saukt.

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl