Bijušos ieslodzītos cer veiksmīgāk integrēt sabiedrībā

Komentāri

Bijušos ieslodzītos iecerēts daudz vairāk iesaistīt darba tirgū. Nodarbinātības Valsts aģentūras karjeras konsultanti turpmāk dosies uz cietumiem un par darba atrašanu ar ieslodzītajiem runās vēl pirms soda izciešanas termiņa beigām.

Līdzšinējā prakse, kad bijušajiem ieslodzītajiem pirmā saskarsme ar nodarbinātības dienestu ir tikai pēc iznākšanas no cietuma, izrādījusies nesekmīga.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vairāk nekā puse pārstāj nākt uz konsultācijām, nespēj atrast darbu, un tad jau tas esot ceļš atpakaļ uz noziedzību. Esot cerība, ka ar jauno projektu ieslodzītie būs daudz labāk sagatavoti sākt jaunu dzīvi.

Taču jau šobrīd brīvībā esošie atsevišķi bijušie ieslodzītie uzskata – daudz vērtīgāk par karjeras konsultācijām tomēr esot profesiju apguves kursi ieslodzījuma vietās.

Jaunajā programmā Nodarbinātības Valsts aģentūra neatklās uzņēmējiem, ka piedāvātie darbinieki ir ar noziedzīgu pagātni.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl