Bijusī VID vadītāja: Bunkus un Sprūda “grupējumi” regulāri viens par otru rakstīja ziņojumus VID

3 komentāri
Bijusī VID vadītāja: Bunkus un Sprūda “grupējumi” regulāri viens par otru rakstīja ziņojumus VID
LETA

Maija nogalē nogalinātā maksātnespējas administratora Mārtiņa Bunkus un bijušā maksātnespējas administratora Māra Sprūda “grupējumi” agrāk regulāri rakstījuši viens par otru ziņojumus Valsts ieņēmumu dienestam (VID), intervijā LNT raidījumam “900 sekundes” pauda bijusī Valsts ieņēmumu dienesta (VID) vadītāja Ināra Pētersone.

“Arī tad, kad es vadīju VID, daudzas fiziskas personas un uzņēmumi bija parādā VID, palika nesamaksātie nodokļi. Līdz ar to arī šajā maksātnespējas procesā un kreditoru procesā bija iesaistīts VID. Nereti sanāca gan tikties ar divu grupējumu, teiksim, pārstāvjiem, gan arī saņemt rakstiskus ziņojumus, kurus mēs pēc tam vērtējām un skatījāmies […]. Jau tajā laikā bija šī spriedze. Es šeit domāju to, kas ir arī publiski izskanējis – gan Bunkus kunga veidojums un otra – Sprūda. Visu laiku bija šīs negācijas. Viens par otru rakstīja, kas otra procesā ir nepareizi darīts, un vēl iesaistot VID,” skaidroja Pētersone.

Video – intervija ar bijušo VID vadītāju

Jau vēstīts, ka 30. maijā, Rīgā, Aizsaules ielā 1, notikusi slepkavība. Izmantojot šaujamieroci, nogalināts maksātnespējas administrators Mārtiņš Bunkus.

Bunkus slepkavības un tā izmeklēšana hronoloģiju lasi šeit!

3 komentāri