Bijušais policijas iecirknis pārtop par pašvaldības dzīvojamo māju

1 komentārs
Bijušais policijas iecirknis pārtop par pašvaldības dzīvojamo māju
FOTO: Aigars Lazdiņš ()

Šodien tika atklāta jauna pašvaldības dzīvojamā māja, kura ierīkota bijušajā policijas iecirknī. Ēka atrodas Ieriķu ielā 28, un tā nepilna gada laikā ir pilnībā renovēta.

Mājas pirmajā stāvā būs pansija ar 20 dzīvokļiem, dežuranta telpu un koptelpu, bet otrajā un trešajā stāvā izbūvēti 48 pašvaldības īres dzīvokļi, kas tiks izīrēti dzīvokļu rindā esošajiem rīdziniekiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pansija jeb aprūpēta dzīves vieta ir jauns sociālais pakalpojums. Tā paredzēta vecuma vai invaliditātes pensijas vai sociālā nodrošinājuma pabalsta saņēmējiem, kuri paši sevi nespēj aprūpēt un kuriem nav pastāvīgas dzīvesvietas, taču nav arī nepieciešams viņus nogādāt sociālās aprūpes centros. Pansijas iemītnieki maksās par dzīvesvietu, kā arī paši sev pirks pārtiku. Papildus pansijā tiks nodrošināta diennakts uzraudzība, sociālā darbinieka konsultācijas un aktivitātes klientu socializēšanai.

Foto

Plašāk par jauno māju TV3 ziņās plkst. 19:00!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl