Komentāri

Bijušais iekšlietu ministra vietnieks un Policijas akadēmijas vadītājs Zenons Indrikovs atteicies no viņam piešķirtā valsts apbalvojuma – Atzinības krusta.

Šo apbalvojumu viņam bija paredzēts pasniegt sestdien, 18. novembrī, Rīgas pilī.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šobrīd Indrikovs ir pasniedzējs Daugavpils Universitātē. Ordeņu kapituls paziņojis, ka Indrikovam nolemts atņemt 20. oktobrī piešķirto Atzinības krusta trešo šķiru, jo viņš iesniedzis rakstveida iesniegumu par atteikšanos no tā.

Savas rīcības iemeslus Indrikovs nav atklājis, vien norādījis, ka tas saistīts ar viņa profesionālā mūža gājumu.

Ar Atzinības krustu apbalvo par izcilu Tēvijas mīlestību un par sevišķiem nopelniem valsts, sabiedriskajā, kultūras, zinātnes, sporta un izglītības darbā.

Līdzšinējā statistika par valsts apbalvojumu piešķiršanu atklāj, ka kopumā no valsts apbalvojumiem atteikušās 17 personas.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl