2 komentāri
Bijušais iekšlietu ministra vietnieks atsakās no Atzinības krusta
Ivars Soikāns / LETA

Daugavpils Universitātes Sociālo zinātņu fakultātes Tiesību katedras asociētais profesors, bijušais iekšlietu ministra vietnieks Ivara Godmaņa pirmajā valdībā Zenons Indrikovs ir nolēmis atteikties no viņam piešķirtā Atzinības krusta.

Ordeņu kapituls ir paziņojis, ka 15. novembrī nolemts atņemt Indrikovam 20. oktobrī piešķirto Atzinības krusta trešo šķiru, pamatojoties uz Valsts apbalvojumu likuma 48. panta pirmās daļas 4.punktu, kas paredz, ka apbalvojumu atņem, ja persona pirms apbalvojuma pasniegšanas iesniegusi Ordeņu kapitulam rakstveida iesniegumu par atteikšanos no tā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Indrikovs ir dzimis 1938. gadā Aglonas pagastā, mācījies Krievijas PFSR Sabiedriskās kārtības sargāšanas ministrijas augstskolā un PSRS Iekšlietu ministrijas akadēmijā.

Indrikovs ir bijis LPSR Iekšlietu ministrijas Milicijas pārvaldes inspektors, nodaļas vadītāja vietnieks, Milicijas pārvaldes priekšnieka vietnieks, Iekšlietu ministrijas Minskas augstskolas Rīgas nodaļas priekšnieks un Iekšlietu ministrijas pārvaldes priekšnieks.

Jau atjaunotās Latvijas laikā Indrikovs kļuvis par iekšlietu ministra vietnieku Godmaņa valdībā, vēlāk par Latvijas Policijas akadēmijas rektoru, bet vēlāk darbību turpinājis Daugavpils Universitātē.

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 1

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl