1 komentārs

12 miljoni eiro – tāda summa ik gadu iet secen valsts budžetam apķērīgu TV krāpnieku darbības dēļ.

Viņi piedāvā iedzīvotājiem iegādāties pirātiskos dekoderus, kas nodrošina bezmaksas televīzijas apraidi. Turklāt pirātu nekaunība arvien pieaug, un nu jau viņiem ir arī īpaši zvanu centri, lai uzmeklētu klientus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Klajā ir nācis Rīgas Ekonomikas augstskolas profesora Arņa Saukas pētījums par televīzijas vērošanas paradumiem Latvijā. Fakti ir satraucoši: kopumā valstī ir ap 800 000 mājsaimniecību, kurās regulāri skatās televīziju. 100 000 mājsaimniecību izmanto televīziju, par to maksājot nelegālo pakalpojumu sniedzējiem. Paradoksāli, ka par viņu nekaunību pārliecinājusies biedrības ”Nē pirātismam Latvijā” vadītāja Dace Kotzeva, pati saņemot telefona zvanu un piedāvājumu iegādāties nelegālo dekoderu.

Satraucošākais ir tas, ka klienti nemaz nesaprot, ka tiek apkrāpti, proti, iegādājoties mazo melno kastīti – dekoderu –, nesaņem garantijas par pakalpojuma kvalitāti, netiek piedāvāts pat līgums.

Savukārt pētniekiem satraucoša šķiet ne tikai valsts budžetam zaudētā nauda no pirātiskajiem TV pakalpojumu piegādātājiem, bet arī tas, ka valsts šādā veidā zaudē jebkādu iespēju kontrolēt saturu.

Diemžēl likumsargi nespēj tikt galā ar krāpniekiem, kuru bizness aug katru dienu. Kā jau parasti, noziedznieki ir soli priekšā valstij un likumiem.

Video

TOP komentāri

  • SO.
    +1 +1 0

    SO.

    Ja tik zinošs cilvēks sanēmis tadu zvanu un vēl pirātus nevar nokert, tad par ko mēs runājam-nevis nevar, bet negrib.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl