Bezpajumtnieku gatavošanās “ziemošanai” saceļ traci Jūrmalā

1 komentārs

Arī Jūrmalā ir savi bezpajumtnieki un arī viņi meklē sev patvērumu ziemai. Diemžēl atrastais jumts ne vienmēr ir uz ilgu laiku, jo parasti izvēlētās ēkas drīz vien nodeg.

Visapkārt sakoptas teritorijas un skaistas ēkas, uz kuru fona šī būdiņa izskatās pavisam nožēlojami. Iespējams, kādreiz arī tajā dzīvoja normāli cilvēki, taču pēdējā laikā tā bija kļuvusi par bezpajumtnieku midzeni. Turklāt visnotaļ populāru. Dzīvoja tajā trīs vīrieši un viena sieviete.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Katram no viņiem bija sava ķerra, kurā tuvējā apkārtnē savākt metāllūžņus un tā nopelnīt savām pieticīgajām izklaidēm. Apkārtējie iedzīvotāji netiekošajam nepievērsa īpašu uzmanību, līdz pat brīdim, kad būdiņa aizdegās. Četrotni no sadegšanas izglāba pašvaldības policisti, kuri pirmie ieradās izsaukuma vietā.

Foto:

Pirmo no telpām iznesa sievieti, viņa bija cietusi vismazāk. Visus trīs vīriešus nodeva mediķu aprūpē. Oficiālā versija ir, ka degšana sākusies dēļ neuzmanīgas rīcības ar uguni. Varbūt izsmēķis nav nodzēsts, varbūt kurināts ugunskurs, lai sasildītos.

Skaties video:

TOP komentāri

  • Jūrmalnieks
    +1 +1 0

    Jūrmalnieks

    Ko jūs te tik žēlīgā tonī par bomžiem???Mums kaimiņos arī šķūnītī ievācās un apzog visus, kas te blakus dzīvo!!!!!!Tā ir sērga!!!Bail vakaros mājās nākt, visur te viņi klimst.Un ja kāds izsauc policiju, tad tam tiek piedraudēts izrēķināties!!!Lūdzu gādājiet par to ,lai būtu droši dzīvot!!!

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl