Bezpajumtniekam nodeg telts; guvis smagus apdegumus, viņš aukstumā pavada visu nakti

7 komentāri
Bezpajumtniekam nodeg telts; guvis smagus apdegumus, viņš aukstumā pavada visu nakti
Foto: F64

Sestdien slimnīcā nogādāts kāds smagā stāvoklī esošs bezpajumtnieks, kurš nodegot viņa teltij, guvis nopietnus ķermeņa apdegumus un šādā stāvoklī pavadījis visu nakti, informēt Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests (NMPD).

Kā norāda mediķi, bezpajumtnieks dzīvojis paša uzceltā teltī un iekūris uguni, taču viņa “mājoklis” ir aizdedzies. Tā rezultātā vīrietis guvis smagus ķermeņa apdegumus un tā pavadījis visu nakti, līdz rīta pusē viņu kāds atradis un izsaucis ātro palīdzību.

Atrastajam vīrietim mediķi konstatējuši ne tikai ķermeņa apdegumus, bet arī atdzišanu.

TOP komentāri

 • SK.
  +2 +2 0

  SK.

  Mūsu vispār ir tik maz, kārtīgs pusotrs miljons,un daudzās iestādes, kas saistitas ar iedzivotājiem-pašvaldibas, sociālie,ir pat tāds Iedzivotāju reģistrs, ko viņi dara, ka nezina, kur atrodas viņu piederigie cilvēki?Ilgstošos 30-40gadīgos "bezdarbniekus",kas dzivo no pabalstiem un vecāku pensijām, piespiest strādāt jebkuru darbu, mums taču ap 10%bezdarba.
 • op
  +3 +2 -1

  op

  MEES RUUPEEJAMIES PAR BEEGLIEM ..TAS LABI ...TIKAI KAAPEC SIM CILVEKAM JAACIESS?? NU JA VARBUT KAUT KAS NOTICIS NE TĀ KĀ VAJAG ....VAI NEVIENS SOC,DARBINIEKS NAV REDZEJIS SO TELTS IEDZIIVOTAAJU ? NEE ,JO JAASEŽ KRESLOS SILTOS ...UZSKATU KA TAIS MAJAS VAI SKOLASD KUUR NEKAS NEENOTIEK IR JAAIZVEIDO VBOMZISU NOVIETNES ,JAAIZVED KATRS ,KAS GRIB DZIVOT
 • lol
  +1 +1 0

  lol

  Dabīgā atlase. Ir nakts patversmes kur var iet gulēt, bet dzērušus neielaiž. Rezultāts redzams. Tev laikam ir 12 gadi

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl