Bezmaksas procedūras vietā sieviete tiek pie nevajadzīgas kosmētikas un kredīta 1300 eiro apmērā

5 komentāri
Bezmaksas procedūras vietā sieviete tiek pie nevajadzīgas kosmētikas un kredīta 1300 eiro apmērā

“Es teicu, ka to nevaru atļauties un ka man ir tikai 200 eiro ienākumi, un ar to man ir jārēķinās. [..] Teicu nē. Tad man piedāvāja kosmētiku par 70 eiro, no tās atteicos, un tad – par 50 eiro,” stāsta cietusī. Tagad viņa vairs nespēj ne sev, ne citiem paskaidrot, kā galu galā no salona Gold Beauty iznākusi ar vairāk nekā 1300 eiro lielām kredītsaistībām par kosmētiku, kas viņai nemaz nav vajadzīga.

Cietusī Ilona pie raidījuma Bez Tabu atbraukusi no Liepājas. Viņai līdzi ir maisiņš ar kosmētiku, par kuru nāksies maksāt 1369 eiro. Viss sācies ar it kā “bezmaksas procedūru”. Sieviete vairākas reizes kategoriski atteikusies iegādāties dārgo kosmētiku, taču viņu pierunājuši tomēr to iegādāties. Vēlāk, kad sieviete mēģinājusi no slēgtā līguma atteikties, viņai tika atteikts.

Foto:

Ceļu uz Ilonas norādīto uzņēmumu raidījuma Bez Tabu komanda pavisam mierīgi var mērot aizsietām acīm, jo šī taciņa jau ir labi iestaigāta. Tiesa gan, uzņēmums vismaz trešo reizi ir mainījis nosaukumu, un tagad sevi dēvē par Gold Beauty. Kompānijas pārstāvji apgalvo, ka sievietei kredītu iedevusi kompānija Big Bank, kas rūpīgi izvērtējot cilvēka iespējas kredītu atdot. “Kompānija, kas dod kredītu, ir izvērtējusi viņas iespējas ņemt kredītu, un atradusi, ka tā iespēja ir,” saka Gold Beauty vadītājs.

Tāpat arī Gold Beauty vadītājs noliedz, ka sievietei kompānijā būtu piespieduši iegādāties kosmētiku pret pašas gribu. Tiesa gan, PTAC atzīst, – uzņēmuma pārdošanas taktika tiks vērtēta. “Pārdošanas, pierunāšanas, apvārdošanas metodes ir nepieņemamas un agresīvas, bet pie tā mēs vēl strādājam. Tur gala lēmuma pašlaik vēl nav,” saka PTAC pārstāve.

Skaties video!

5 komentāri