“Bez zālēm esmu nolemta nāvei. Mokošai nāvei” – sieviete lūdz iedzīvotāju palīdzību

5 komentāri
“Bez zālēm esmu nolemta nāvei. Mokošai nāvei” – sieviete lūdz iedzīvotāju palīdzību

Tatjanu  Bičiku skārusi nāvējoša slimība, kuru var apturēt, ja tiek lietotas pareizās zāles. Viņa jau pabijusi Veselības ministrijā, lūdzot palīdzību, taču tur problēmai risinājums nav rasts, tādēļ sieviete lūdz palīdzību līdzcilvēkiem.

“Ārstējos ar zālēm “Keytruda 50mg/2ml” (pembrolizumab). Tās ļoti labi palīdz, – par to liecina pēdējais kompjūtertomogrāfijas izmeklējums. Salīdzinot ar jūlijā veikto izmeklējumu, mezgli samazinājās uz pusi – no 1 cm līdz 0,6 cm. Pirms ārstēšanas mezgli bija ap 3cm. Aknās jūlijā mezgli bija ap 2 cm lieli ,tagad – 0,8 cm, bet ārstēšanās sakumā mezgli bija vairāk par 3 cm. Slēdzienā rakstīts – turpinās patoloģiskā procesa regresija.

Ar šīm zālēm varu pilnībā izārstēties, bet situācija ir tāda, ka šobrīd nevaru saņemt ārstēšanos, jo zāles ir, bet naudas nav,” raksta sieviete.

Viņa arī stāsta, ka bija pierakstījusies uz pieņemšanu pie veselības ministres Andas Čakšas. “Diemžēl pie viņas pašas es netiku – mani aizsūtīja uz pieņemšanu Veselības ministrijā pie Farmācijas departamenta direktores. Rezultāts – nulle, kur ņemt naudu un kā palīdzēt, neviens šajā iestādē nezina. Visi paklausījās un aizgāja katrs savā pusē, bet es palieku ar šo problēmu viena,” raksta sieviete.

Foto:

Tāpat jau gadu viņa vāc līdzekļus ārstēšana portāla Ziedot.lv. “Atrodamies nenormālā stresā. Varbūt kāds apžēlosies par mani un sponsorēs naudas līdzekļus. Palika savākt 20 tūkstošus eiro, lai pabeigtu šo kursu. Naudu vācam četrām devām,” stāsta slimniece.

Sieviete norāda, ka nav “guloša”. “Jūtos labi, zāles ir bez blaknēm. Tagad strādāju – iznēsāju reklāmu, lai nesēdētu mājās un nedomātu par to, kur ņemt naudu. Taču bez zālēm es nolemta nāvei. Mokošai nāvei. Cilvēki, palīdziet, lūdzu! Liels paldies visiem cilvēkiem, kuri saziedoja man, paldies kaimiņiem. Cerēšu uz jūsu atbalstu. Ja zāles būtu neefektīvas un nepalīdzētu , mēs neko nedarītu un nevienu netraucētu. Taču tā kā rezultāts ir labs – mēs nevaram sēdēt un rokas klēpī turēt,” raksta sieviete.

Konta Nr. ziedojumiem:

Tatjana Bičika

LV68HABA 0551041228934

5 komentāri