“Bez zālēm esmu nolemta nāvei. Mokošai nāvei” – sieviete lūdz iedzīvotāju palīdzību

5 komentāri
“Bez zālēm esmu nolemta nāvei. Mokošai nāvei” – sieviete lūdz iedzīvotāju palīdzību

Tatjanu  Bičiku skārusi nāvējoša slimība, kuru var apturēt, ja tiek lietotas pareizās zāles. Viņa jau pabijusi Veselības ministrijā, lūdzot palīdzību, taču tur problēmai risinājums nav rasts, tādēļ sieviete lūdz palīdzību līdzcilvēkiem.

“Ārstējos ar zālēm “Keytruda 50mg/2ml” (pembrolizumab). Tās ļoti labi palīdz, – par to liecina pēdējais kompjūtertomogrāfijas izmeklējums. Salīdzinot ar jūlijā veikto izmeklējumu, mezgli samazinājās uz pusi – no 1 cm līdz 0,6 cm. Pirms ārstēšanas mezgli bija ap 3cm. Aknās jūlijā mezgli bija ap 2 cm lieli ,tagad – 0,8 cm, bet ārstēšanās sakumā mezgli bija vairāk par 3 cm. Slēdzienā rakstīts – turpinās patoloģiskā procesa regresija.

Ar šīm zālēm varu pilnībā izārstēties, bet situācija ir tāda, ka šobrīd nevaru saņemt ārstēšanos, jo zāles ir, bet naudas nav,” raksta sieviete.

Viņa arī stāsta, ka bija pierakstījusies uz pieņemšanu pie veselības ministres Andas Čakšas. “Diemžēl pie viņas pašas es netiku – mani aizsūtīja uz pieņemšanu Veselības ministrijā pie Farmācijas departamenta direktores. Rezultāts – nulle, kur ņemt naudu un kā palīdzēt, neviens šajā iestādē nezina. Visi paklausījās un aizgāja katrs savā pusē, bet es palieku ar šo problēmu viena,” raksta sieviete.

Foto:

Tāpat jau gadu viņa vāc līdzekļus ārstēšana portāla Ziedot.lv. “Atrodamies nenormālā stresā. Varbūt kāds apžēlosies par mani un sponsorēs naudas līdzekļus. Palika savākt 20 tūkstošus eiro, lai pabeigtu šo kursu. Naudu vācam četrām devām,” stāsta slimniece.

Sieviete norāda, ka nav “guloša”. “Jūtos labi, zāles ir bez blaknēm. Tagad strādāju – iznēsāju reklāmu, lai nesēdētu mājās un nedomātu par to, kur ņemt naudu. Taču bez zālēm es nolemta nāvei. Mokošai nāvei. Cilvēki, palīdziet, lūdzu! Liels paldies visiem cilvēkiem, kuri saziedoja man, paldies kaimiņiem. Cerēšu uz jūsu atbalstu. Ja zāles būtu neefektīvas un nepalīdzētu , mēs neko nedarītu un nevienu netraucētu. Taču tā kā rezultāts ir labs – mēs nevaram sēdēt un rokas klēpī turēt,” raksta sieviete.

Konta Nr. ziedojumiem:

Tatjana Bičika

LV68HABA 0551041228934

TOP komentāri

 • Krimināllikums
 • Krimināllikums
  +1 +1 0

  Krimināllikums

  141.pants. Atstāšana bez palīdzības

  (1) Par nepieciešamas un acīm redzami neatliekamas palīdzības nesniegšanu cilvēkam, kas atrodas dzīvībai bīstamā stāvoklī, ja vainīgais apzinājies, ka varējis to sniegt bez nopietnām briesmām sev un citām personām, un ja palīdzības nesniegšana izraisījusi cilvēka nāvi vai citas smagas sekas,—

  soda ar piespiedu darbu vai ar naudas sodu.

  (2) Par tādas personas apzinātu atstāšanu bez palīdzības, kura atrodas dzīvībai vai veselībai bīstamā stāvoklī un kurai nav iespējas saglabāt sevi mazgadības, vecuma, slimības vai savas nevarības dēļ, ja vainīgajam bijusi iespēja sniegt cietušajam palīdzību un bijis pienākums rūpēties par viņu vai arī vainīgais pats viņu nostādījis dzīvībai bīstamā stāvoklī, —

  soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz diviem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.

  (3) Par šā panta pirmajā vai otrajā daļā paredzētajām darbībām, ja palīdzības nesniegšana izraisījusi divu vai vairāku cilvēku nāvi, —

  soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.
 • Helēna Narele
  +1 +1 0

  Helēna Narele

  Dievs mani no taisnās zarnas vēža dziedināja bez zālēm, man arī naudas nebija, ārsts norakstīja, JĒZUS pacēla ....jau 23 gadi dzīvoju jaunu pilnvērtīgu dzīvi. Dieva vārds saka- MEKLĒJIET MANI UN JŪS DZĪVOSIET! Un es saucu un saņēmu....

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl