Bez Tabu vēlas piepildīt tavu dzīves izaicinājumu!

5 komentāri
Bez Tabu vēlas piepildīt tavu dzīves izaicinājumu!
Foto: Bez tabu foto

Šā gada 4. septembrī TV3 raidījums Bez Tabu svinēs savu 15. dzimšanas dienu ar devīzi: Kopā ir iespējams viss! Tuvojoties lielajiem svētkiem, visa Bez Tabu komanda aicina ikvienu raidījuma skatītāju mest pie malas nedrošību, bailes vai kaunu un atklāt savas dzīves lielāko izaicinājumu, lai vēlāk to īstenotu kopā ar Bez Tabu! Vēlies lēkt ar izpletni vai bildināt līgavu, vai paveikt kaut ko citu? Pastāsti Bez Tabu par to no 20. jūlija līdz 10. augustam ziņu un izklaides portālā Skaties.lv!

Pieteikšanās izaicinājumam kopā ar Bez tabu.

Seko līdzi raidījumam Bez tabu un Skaties.lv, un uzzini, kuriem būs iespēja sevi izaicināt.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Bez Tabu ir viena no Latvijā skatītākajām un iecienītākajām televīzijas pārraidēm, to apliecina gan TNS Latvia dati, gan saņemtie Zelta vilnis apbalvojumi. Bez Tabu ik dienu ir kopā ar skatītājiem, gatavs ne tikai palīdzēt, iedrošināt un sniegt padomus, bet arī kopā mesties piedzīvojumos un eksperimentēt.

Izaicini sevi kopā ar Bez Tabu

Raidījuma komanda gaidāmajos svētkos – 15. dzimšanas dienā – mudina ikvienu Latvijas iedzīvotāju mesties kopīgā izaicinājumā! Vienalga, vai tas būtu lēciens ar gumiju, satikšanās ar slavenību vai kailfoto sesijas īstenošana.

Ikviens no Bez Tabu komandas ir gatavs izkāpt no savas ”komforta zonas”, trenēties, mācīties vai pārvarēt bailes, lai kopīgi palīdzētu skatītājiem piepildīt sen nerealizēto sapni. Kā Bez Tabu komanda kopā ar skatītājiem īsteno izaicinājumus, ikviens varēs vērot jubilejas raidījumos.

Zinām, ka pieņemt izaicinājumu nav viegli, tāpēc, iespējams, tieši Bez Tabu vadītāja un Star FM ētera personības Egona Reitera pieredze spēs jūs iedrošināt: ”Brīžos, kad tiek darīts kaut kas, ko nekad neesmu darījis, caur manu ķermeni ielīst enerģija, ko iepriekš neesmu pazinis. Tādās reizēs pats ar sevi iepazīstos no jauna. Vai tā būtu izlēkšana no vagoniņa ar gumiju, vai piekrišana piedalīties savā pirmajā ekspedīcijas izbraucienā vai sava radio radīšana, tie ir brīži, kas uzlādē un liek tvert mirkli ar ”pilnu krūti”. Jā, es esmu par to, ka dzīvē ir jāļaujas izaicinājumiem, bet ne tādēļ, lai kādam kaut ko pierādītu, tā ir spēle pašam ar sevi un spēles elements dzīvi padara krāsaināku!”

Kas var piedalīties?

Visi, kuri sasnieguši 18 gadu vecumu un ir gatavi sevi ne tikai izaicināt, bet arī mesties trauksmainā piedzīvojumā!

Kas tev jādara?

Esi pieņēmusi(-is) izaicinājumu? Tad turpmāk redzamajā pieteikšanās anketā aizpildi norādītos lauciņus – vārdu un uzvārdu, savu e-pastu un tālruni, norādi ar ko nodarbojies un kādi ir tavi hobiji, un galvenais – kas ir tavs izaicinājums un kāpēc vēlies to piepildīt! Neaizmirsti pievienot savu foto – tas ir obligāti! Tātad viss ir vienkārši – aizpildot anketu, izaicini sevi un Bez Tabu tev palīdzēs realizēt savu ieceri!

Portālā Skaties.lv mēs padalīsimies ar tavu izaicinājumu – lai tā būtu iedvesma arī citiem!

Tātad saņemies drosmi un īsteno savu izaicinājumu kopā ar Bez Tabu!

Anketa

TOP komentāri

 • jauniete
  +2 +2 0

  jauniete

  kapec obligati jabut 18, ja es gribu satikties ar slaveniibu? Tasnav nekas tads, ko nevaretu darit 14 gadiigi jauniesi.
 • viņa
  +2 +2 0

  viņa

  Hmmm... tas ir jauki, ko jus piedavajat. Man ir tikai 17 gadi un es loooti gribu lēkt ar izpletni. Kāpēc nevarētu to darīt ar veecāku atļauju. Esmu radoša jauniete un man ļoti patik tadas aizraujošas lietas.
 • dizi

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl