Komentāri

Kaimiņiem Rītabuļļos bija aizdomas, ka Ilmaņu ielā 6 notiek nelegāla laivu būvniecība un tirdzniecība. Līdz būvdarbiem tiek piesārņota vide, apgalvo kaimiņi. Raidījums Bez Tabu līdzi ņēma vides inspektoru un devās skaidrot situāciju.

Kaimiņi saka tā, – tur tiekot būvētas laivas, būvdarbu atlikumi tiek mesti turpat ūdenī un citādi tiek piesārņota Piejūras dabas parka teritorija. Iepriekš satrauktais kaimiņš esot turp devies arī ar pašvaldības policiju, kas nekādus pārkāpumus nekonstatēja.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Raidījums Bez Tabu ar Valsts vides dienesta pārstāvi devās lūkot, kas notiek. Secinājumi: vells nav tik mells, kā to mālē. Laivas tur ir, tomēr nekas neliecina, ka notiktu dabas piesārņošanas darbības. Savukārt vietas uzraugs un apsargs vienā personā skaidro – kaimiņi vienkārši esot “uzēdušies” un tādēļ grib celt neslavu.

Skaties video!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl