Bez Tabu pārbauda iedzīvotāju godaprātu

Komentāri

TV3 raidījums Bez Tabu veic eksperimentu un pārbauda iedzīvotāju godaprātu. Eksperimentam tiek izmantoti divi naudas maki un mobilais tālrunis. Makā tiek ievietota nauda, bet pats maks ielikts aizmugurējā bikšu kabatā tā, lai tas visiem būtu redzams. 

Pirmā pārbaudes vieta ir 15. trolejbuss, kurā pa ceļam uz Ķengaragu bieži mēdz uzdarboties kabatas zagļi. Nobraucot teju līdz galapunktam, zagļi netiek konstatēti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Arī tad, kad maks tiek ”nejauši” atstāts uz soliņa, garnadžus tas nepiesaista, izņemot gadījumu pie Centrālās stacijas, kad jauniešu bars maku pārbauda, izņem no tā naudu un atliek atpakaļ vietā, kur tas ticis atstāts.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl