Bez tūlītēja risinājuma mediķu algu jautājumā slimnīcas jau no janvāra būšot spiestas vairākas dienas mēnesī slēgt durvis

Mediķi nepaguruši turpina brīdināt jauno Saeimu par dramatisko situāciju veselības aprūpē.

Atpakaļ uz rakstu

4 komentāri

 • Inese

  Inese

  Vija Doniņa saproti ko murgo? kapēc tik pārliecinoši zini kad nav augstākās izglītības!? tāda sajūta kad par sevi raksti un salīdzini- ne māki strādāt,ne ir izglītība.
 • Inga Jirgensone

  Inga Jirgensone

  Un ja kāds nesaņems palīdzību un sekas būs smagas, tad kurš atbildēs? Veselības ministrija apzinās reālo situāciju? Varbūt pietiek svinēt 100 gadi, bet ir jāsāk strādāt pie vājajiem posmiem.
 • Vija Donina

  Vija Donina

  Iemàcieties stràdàt mediķi,un tad prasiet algu,atvainojos,tas neattiecas uz visiem mediķiem,ir vèl profesijas,kam zemàka alga,par jùsèjo,un viñi stràdà ne mazàk atbildìgu darbu,un viñi cilvèki stràdà-tie ir skolotàji,bèrnu dàrzu audzinàtàji,ja kaut ,kas vecàkiem nepatìk,viñi sùdzàs,un pedagogs var zaudèt darbu,bet mediķi ir devusi zvèrestu un viñiem ir jàstràdà,medmàsas bez augstàkàs izglìtìbas prasa 1600 algu.
  • Aldis Bogotais

   Aldis Bogotais

   Vija Donina skolotājiem par tādu darbu ko tagad dara algu vajadzētu samazināt.... galvenais nosēdi dienu un nekādas atbildības

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!