“Bez karstā ūdens, bez nekā!” Lāčplēša ielas evakuētā nama iemītniece atrāda piedāvāto pagaidu mitekli

Nesen iebrukušais Lāčplēša ielas nams šonedēļ oficiāli atzīts par neapdzīvojamu, un tā īrnieki nonākuši neziņā, kur un par kādiem līdzekļiem dzīvot turpmāk.

Atpakaļ uz rakstu

17 komentāri

 • Sams

  Sams

  Es tomēr nesaprotu, ja tu īrē dzīvokli kādu kompensācīju tu vel gribi, nopērc jaunu dzīvokli, apdrošini un tad tu vari prasit kaut kādas kompensacijas no apdrošinātājiem, tagat es uzskatu ka ne valstij ne mājas īpašniekam būtu kaut kas jāmaksā. Ta jau man mājāi ar vaig prasīt kompensācīju pa cik vina ir veca un jātaisa remonts
 • Laila Ali

  Laila Ali

  Cik noprotu dzīvokli nav īpašums bet tiek īrēti. Kur tad problēma? Var tik priecāties ka izmaksā kompensāciju. Protams pārvākšanās nav patīkama, taču dzīvojot irētā tam vienmēr jābūt gatavam .
 • S

  S

  Nesaprotu, kā igauņi tik bieži kļuvuši par īpašniekiem ēkām, kas izrādās grausti: Kalnciema iela, tagad atkal, un it kā pēkšni notiek nelaimes-uguns, iebrūk griesti.Kas vēl var notikt?Kaut kā no vēstures neatceros, ka mums tik daudz ārvalstu namīpašnieku būtu bijis.It kā īpašums svēts, it kā patrioti, bet izrādās tik daudz bezsaimnieka māju galvaspilsētā, parādās tikai kaut kādi pārvaldītāji,(bez)atbildīgie, kas neko nezina, neko nevar.Arī cilvēkiem, kas gadiem vai pat desmitiem gadu dzivo vienā mājā, nevajadzētu pietikt ar īres samaksāšanu pēc 20gadīgiem tarifiem vien, kaut ko vajadzētu mājā arī padarīt.
 • Lana Grinberga
 • Bille

  Bille

  Valstij janodrosina saviem iedzivotajiem cilvecigi dzives apstàkli.Cilveki nav cùkas.Tiesibsargs ko par to saka?Vai vinam ir savs viedoklis?
 • Māris Ozols
 • Aivars Golubevs

  Aivars Golubevs

  "Sieviete norāda, par tādu summu pie jauna mājokļa tikt nevar, tāpēc iemītnieki līgumus nelauzīs." - Nopietni? Ko tad viņa grib? Lai īpašnieks viņai jaunu dzīvokli nopērk? "Mēs esam valsts pilsoņi, nodokļu maksātāji, vai tad tiešām mums jāpaliek uz ielas ir?" - Interesanti gan, kamēr citi, tādi pat pilsoņi un nodokļu maksātāji, krāj pirmajai iemaksai un maksā kredītu, vai arī īrē dzīvokli, ir daži priviliģētāki pilsoņi, kuriem viss pienākas tā pat vien... Es teiktu, ka cilvēku nekaunībai nav robežu...
 • Arturs Zirdzins
 • Richi

  Richi

  Mjaa tie bezterminja irnieki noved maju lidz graustam un tad vel grib baigo pikji lai siem izmaksa, lai brauc uz laukiem tur daudz tadu par neko maksat negribetaju! 1k par izvaksanos ir pietiekami lai segtu pirmo un pedejo menesi par normalu dzivokli, bet redz cilvji jau negrib maksat tirgus vertibu par iri... Cik ilgi valstij un citiem cilvekiem bus jauztur sadi paraziti?
 • Mārtiņš Andersons

  Mārtiņš Andersons

  tak tā ir shēma, kā dabut ārā īrniekus, lai varētu pārdot dzīvokļus... 🙂 iegruvums nav nejaušība 🙂..
  • Richi Rich

   Richi Rich

   Mārtiņš Andersons aga a novest maju lidz klinkim nemaksajot tas ir kas? Kada sunja pec man butu jauztur paraziti?
  • Richi Rich

   Richi Rich

   Labakais izremontejiet maju a mes ievaksimies atpakalj un turpinasim neko nemaksat
  • Mārtiņš Andersons

   Mārtiņš Andersons

   Richi Rich es nepārmetu īpašniekam 🙂. Es darītu tāpat

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!