Komentāri

Šī ir “900 sekunžu” jubilejas nedēļa, tāpēc no rītiem Stacijas laukumā iedzīvotāji tika cienāti ar kafiju. Ar kādām domām mēs visi dodamies darba vai skolas gaitās? To devās noskaidrot “900 sekunžu” Kristaps Tālbergs.

Ņemot vērā nacionālās īpatnības, šajos platuma grādos pirmdienas rītā daudziem, visticamāk, negribas socializēties ar svešiniekiem, taču “900 sekundes”, cienājot apkārtējos ar kafiju, pārliecinājās, ka cilvēki ir dzīvespriecīgi un labprāt dalās domās par saviem rīta rituāliem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vairāki no uzrunātajiem cilvēkiem norāda, ka neatņemama sastāvdaļa viņu rīta cēlienā ir kafija, tāpat dažs norāda, ka cenšas uzturēt sevi formā un no rīta vingro. Kāda no sastaptajām iedzīvotājām kā savu rīta prieku minēja sabiedrisko transportu, ja tas atnāk paredzētajā laikā, jo, sākoties skolas laikam, galvaspilsētā ne vienmēr visu var paredzēt.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl