Bērziņu ģimenei, kurā aug divi bērni, ļoti nepieciešama palīdzība tēta ārstēšanā

4 komentāri
Bērziņu ģimenei, kurā aug divi bērni, ļoti nepieciešama palīdzība tēta ārstēšanā
Foto: Daugavpils novada pašvaldība

Bērziņu ģimenei Daugavpils pusē nepieciešama palīdzība tēva ārstēšanai, kas sirgst ar melanomu. Tuvnieki lūdz ziedot, lai vīrietis atkal varētu pilnvērtīgi strādāt un būt atbalsts savai ģimenei, kurā aug divi bērni.

Vīrietim diagnosticētā slimība – muguras ādas melanoma II B st., pT4, N0, M0. Šausmīgo ziņu ģimene saņēma šā gada janvārī. Ārstēšanai nepieciešami 80 tūkstoši eiro, no kuriem pusi sedz valsts. Tā būs medikamentozā ārstēšana.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ģimene dzīvo Daugavpils novada Vecsalienas pagastā un nodarbojas ar lauksaimniecību. Tajā aug divi bērni – dēls mācās Salienas vidusskolas 12. klasē un meita – Daugavpils Poļu ģimnāzijā.

Ģimene pati saviem spēkiem diemžēl nevar savākt vajadzīgo summu, tāpēc lūdz palīdzību visiem labas gribas cilvēkiem ziedot naudu uz bankas kontu, kura rekvizīti norādīti turpmāk.

LV29UNLA0050024056620
Jevgeņija Bērziņa

Tālrunis: 37129288704 (uzziņām)

“Ģimenei ir vajadzīgs tēvs, tāpēc ļoti lūdzam ziedot kaut nelielu naudiņu labam darbam,” aicina tuvinieki.

Ar šo ziņu dalījusies arī Daugavpils novada pašvaldība, kas aicina cilvēkus iesaistīties un ziedot ģimenes atbalstam.

TOP komentāri

 • KĀĀ???
  +1 +1 0

  KĀĀ???

  Starošana,ķīmija,Rigvirs???Uz onkologa recepti-rigviru saņem bez maksas...Zinu,ko runāju...mana mamma jau otro gadu špricē...
 • Dace Znatnaja
  +1 +1 0

  Dace Znatnaja

  MELANOMAS SLIMNIEKIEM PROF. Muceniece savas izgudrotās zāles ārstēšanai novēlējusi bez maksas. Kur ir ??? Painteresējaties- šeit ir tas gadījums kur viroterapija pienākas bez maksas. Turaties!!!
 • vēsma Kalniņa
  +1 +1 0

  vēsma Kalniņa

  Mūsu valstī daudzas lietas ir tikai uz papīra, viens no piemēriem ir arī C hepatīta ārstēšanas apmaksa pilnībā no valsts kabatas. Neceriet..esiet reāli.

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl