Bērziņu aicina uz vērienīgām 9.maija svinībām Maskavā

Komentāri
Bērziņu aicina uz vērienīgām 9.maija svinībām Maskavā
Andris Bērziņš (Foto: LETA)

Valsts prezidents Andris Bērziņš saņēmis Kremļa ielūgumu nākamgad Maskavā piedalīties vērienīgās 9.maija svinībās par godu 70. gadadienai kopš nacistiskās Vācijas sagrāves Otrajā pasaules karā.

Maskavas ielūgumi izsūtīti virknei pasaules valstu līderu – sākot no ASV prezidenta Baraka Obamas un beidzot ar Ziemeļkorejas diktatoru Kimu Čenunu. Latvija pagaidām ieņēmusi diplomātisku nostāju un atbildēt uz ielūgumu  nesteidzas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

ĀM preses sekretārs, vēstnieks, Kārlis Eihenbaums:
Latvija pieņems savu lēmumu tad, kad šis lēmums būs jāpieņem. Situācija, kā mēs zinām, ir ļoti, ļoti mainīga. Un šeit ir vēl veseli pieci mēneši.

Nogaidoša pozīcija tiek skaidrota ar faktu, ka nākamgad Latvija kļūs par Eiropas Savienības prezidējošo valsti.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl