Komentāri
Bērziņš un Straujuma vēl mierpilnus Ziemassvētkus
(Foto: LETA)

Valsts prezidents Andris Bērziņš Latvijas iedzīvotājiem vēl mierpilnus, saticīgus un baltus Ziemassvētkus, kas liek aizmirst rūpes un raizes, atdzimt priekam un cerībai.

Bērziņš aicina piepildīt savas sirdis, mājas un Latviju ar gaišām un labām domām, cieši ticot, ka viss labais īstenosies.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Andris Bērziņš:
Lai Ziemassvētki ir kā gaismas tilts, kas gada tumšākajā laikā paver ceļu sirds siltumam un mīlestībai. Priecīgus Ziemassvētkus!

Arī Ministru prezidente Laimdota Straujuma (V) ikvienam cilvēkam Latvijā un visiem tautiešiem plašajā pasaulē novēl skaistus un mierīgus Ziemassvētkus.

“Ziemassvētki ir vieni no gada skaistākajiem un sirsnīgākajiem svētkiem, kad izvērtējam, kas ir patiesi vērtīgs mūsu dzīvē,” svētku apsveikumā norādījusi Straujuma.

“Tie ir svētki, kuros mīlestībā un siltās sarunās izbaudām kopā būšanu ar sev mīļajiem, noliekam malā ikdienas darbus un atrodam laiku gaišām domām,” sacīja premjerministre, piebilstot, ka svētku noskaņa atnāk, ja radām to paši kopā ar saviem tuviniekiem.

“Novēlu ikvienam cilvēkam Latvijā un visiem mūsu tautiešiem plašajā pasaulē – skaistus un mierīgus Ziemassvētkus!”

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl