Bērnus visvairāk sāpināja svētku gājiena atcelšana, atzīst vecāki

1 komentārs

Bērni visvairāk pārdzīvojuši par Skolēnu dziesmu un deju svētku gājiena atcelšanu, jo bija gatavi doties ceļā, intervijā 900 Sekundēm atzīst Māmiņu kluba pārstāves Liene Bērziņa un Sandija Salaka.

Kā norāda Liene Bērziņa, kuras ģimene arī piedalījās Skolēnu dziesmu un deju svētkos, tad vissāpīgākais kolektīviem bijis svētdienas rīts, kad gājiens tika atcelts, jo bērni bijuši gatavi doties ceļā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Viņasprāt, dalīšana “stiprajos un nīkuļos” nav bijusi pareiza, un, kā piebilst Māmiņu kluba vadītāja Sandija Salaka, arī vislabāk fiziski sagatavotajiem bērniem gadīsies vājuma brīži. Tajā pašā laikā vecāki nenoliedz, ka bērniem nav bijis pilnvērtīgs uzturs, jo uz jautājumu par to, vai paēsts, visbiežāk saņemta noraidoša atbilde.

Skaties video:

TOP komentāri

  • ma
    0 0 0

    ma

    Ēšana bija pat ļoti normāla un ēdienkarte pilnīgi pareiza. Bērni mājās ir pieraduši, piedodiet, rīt vai nepārtraukti našķoties bez normālām ēdienreizēm. Arī lieto uzturā daudz cukuru saturošu produktu.Viss kā pietrūka- cukura slēptā veidā.Dejotājiem- vecāko klašu puišiem ,iespējams, arī porcijas varēja būt par mazu, taču ne koristiem.

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl