Bērnu vecāki jau sākuši pieteikt atvases vasaras nometnēm

Komentāri

Skolēnu vecāki jau sākuši domāt, kā nodarbināt atvases vasaras brīvlaikā. Pēdējos gados īpaši pieprasītas ir dienas nometnes, kuras līdzfinansē arī vietējās pašvaldības, taču vietas tajās dabūt ir grūti.

Piemēram, manikīra speciāliste un deviņgadīgās Mariannas mamma Žaneta savu meitiņu dienas nometnē jau ir pierakstījusi. Tā notiks tajā pašā skolā, kurā bērns mācās, viņa stāsta. Pērn Žaneta par šo iespēju atcerējās tikai maijā vidū, un tad brīvu vietu vairs gandrīz nebija. Šogad viņa bija viena no pirmajām, kura nodrošināja meitiņai vietu dienas nometnē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Žaneta, Mariannas mamma:

Es pierakstīju laikus, jo domāju, ka maijā vairs nebūs vietu. Ir vecāki, kuri grib pierakstīt bērnu maijā, bet jau ir par vēlu.

Dienas nometnes visvairāk ir pieprasītas tādēļ, ka tās ir lētākas nekā diennakts nometnes. Parasti tās ilgst trīs nedēļas, un bērniem ir piedāvāta ļoti plaša programma no deviņiem rītā līdz pieciem vakarā – muzeju, citu Latvijas pilsētu, kino un pat akvaparka apmeklējumi. Cena ir atkarīga no piedāvājuma, bet aptuveni trešdaļu sedz Rīgas pašvaldība.

Skaties video!

Lasi vēl