Komentāri
Bērnu uzticības tālrunis vidēji 10 reizes mēnesī saņem zvanus par seksuālu vardarbību
Foto: Billy Brown/Flickr

Bērnu uzticības tālrunis saņem arvien vairāk zvanu par vardarbību – gan fizisku, gan emocionālu, gan arī par pamešanu novārtā, interneta drošību un seksuālu vardarbību, tā intervijā raidījumā 900 Sekundes atzina Agita Alksne, Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas (VBTA) Ģimeņu ar bērnu atbalsta dienesta direktore.

Kopumā pērn uzticības tālrunis saņēmis gandrīz 64 tūkstošus zvanu, no kuriem apmēram divi tūkstoši vērtējami kā konsultācijas par smagas vardarbības gadījumiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Nereti bērni ziņo arī to, ka ir aizbēguši no mājām vai internātskolas, devušies uz mežu un apmaldījušies, ir iestājusies nevēlama grūtniecība vai arī viņi paši ir bijuši vardarbības liecinieki.

Visvairāk uz uzticības tālruni zvana mācību gada sākumā, Ziemassvētkos un vasarā nakts laikā.

Uzticības tālrunis 116111 darbojas visu diennakti un ir bezmaksas, zvanot no jebkuras tālruņa līnijas.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl