Atbildīgo speciālistu nekompetence maksā bērnu dzīvības. Nekavējoties jārīkojas, lai turpmāk nepieļautu kliedzošus bērnu tiesību pārkāpumus. Tā uzskata Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcija un Latvijas Pašvaldību savienība, kuru darbinieki šodien pārrunāja arī nesenās valstī skaļi apspriestās traģēdijas.

Atpakaļ uz rakstu

1 komentārs

  • Alises sirdsbalss no Brīnumzemes

    Alises sirdsbalss no Brīnumzemes

    cik var malt vienu un to pašu, teikšu tā par Dobeles traģēdiju tā- zinot ka vīrietim bija liegums atrasties bērnu tuvumā, bet ko tad viņš tur darīja? Visi vaino policiju, sociālo dienestu, bet mīļie ļaudis vai viņi vīrieti ielaida, taču ne policija ne sociālais dienest nestāvēja pie sievietes durvīm uz vakts un tak nelaida, viņa pati ielaida, jo tā gribēja. Runājot par narkotikām kā visi var zināt ka lieto tās ja to nedara atklāti, narkotikas tika lietotas vientulībā, bet nav jau teikts pēc policijas teiktā ka ir lietotas narkotikas liktenīgajā dienā, lai to lemj ekspertīze ne mēs parastie ļaudis, ja tās būtu narkotikas ko tad tikai vīrieti vaino vai tā ir māte kurai ir mājas mazi bērni, zīdainis un vēl maza dvēselīte zem sirds normāli lietotu bērnu dēļ šīs narkotikas, ja viņa lietoja man ir kauns par tādu māti,runājot par bērniem kāpēc viņi needa to kas ledusskapi, vai tad nevar vecakais bērns sev un brāļiem un māsam ēst sataisīt kaautvai desu maizites vai sviestmaizites.....
    zinu ka mani daudzi nosodis bet man ir apnicis ka visi vaino tikai valsts iestades bet neredz tas gimenes

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!