1 komentārs
Bērnu slimnīcas vadītāja amatā ieceļ medikamentu tirgotāja valdes locekli Ābolu
LETA

Par Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas vadītāju iecelts medikamentu vairumtirgotājas SIA “GlaxoSmithKline Latvia” (“GSK Latvia”) valdes loceklis un Ārvalstu investoru padomes Latvijā valdes loceklis Valts Ābols, liecina TV3 Ziņu rīcībā esošā informācija.

Ābols jaunajā amatā stāsies 24. martā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Veselības ministrija decembra beigās izsludināja konkursu uz Bērnu slimnīcas valdes priekšsēdētāja amatu. Iepriekš Bērnu slimnīcas valdes priekšsēdētāja pienākumus pildīja veselības ministre Anda Čakša.

TOP komentāri

  • SO.
    0 0 0

    SO.

    Kad skatos informācijas par dazādu amatpersonu augstos limeņos iecelšanu amatos, apbrinoju viņu darbaspējas-valdes locekļi n-tas padomēs un aģentūrās,nojaušu, ka ne ar minimālo algu katrā,vai viņiem nav 24 stundu gara diennakts, kā var paspēt visur nostrādāt pilnu darbadienu?Pēc jaunās reformas, piemēram, skolotāji, bērnudārzos jo ipaši,fiziski to nemaz nespēj.Nekas personisks pret V.Ābola kungu.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Lasi vēl