Komentāri

Šodien Bērnu klīniskās universitātes slimnīcā Gaiļezerā atklāta jau 11. LNT labdarības akcija ‘’Labestības diena’’. Šī diena ir nozīmīga arī daudziem bērnu slimnīcas mazajiem pacientiem, jo tieši šodien, piepildījies ilgi lolotais sapnis par rotaļu laukumu bērniem ar garīgās veselības un kustības traucējumiem.

Ja līdz šim bērniem ar veselības traucējumiem bija vien iespēja noskatīties pa logu, kā citi bērni rotaļājas, tad tagad, pateicoties ziedotājiem, viņiem ir iespēja piedalīties spēļu laukuma piedzīvojumā un izbaudīt atrakcijas.

”Par katru elementu spēļu laukumā ir daudz domāts, kopā ar speciālistiem un bērnu vecākiem, lai šis laukums patiešām būtu ērts ļoti dažādiem bērniem ar ļoti dažādām veselības problēmām. Es domāju, ka par šādu spēļu laukumu var sapņot ikviens bērns. Mums patiešām ir ļoti liels prieks par šo sen loloto sapni, kas šodien ir piepildījies,’’ teic Bērnu slimnīcas fonda vadītāja Liene Dambiņa.

Foto: “Labestības dienas” atklāšana

Šā gada ”Labestības dienai” ir četri vēstneši – Mihails, Marta, Katrīna un Emanuels, katram bērniņam ir savs stāsts un sava veselības problēma, kuru ārstniecība un rehabilitācija nav iekļauta valsts apmaksātajos medicīnas pakalpojumos. Ikvienam ir iespēja sniegt bērniem palīdzību, ziedojot Bērnu slimnīcas mājaslapā, zvanot pa tālruni 90006486, ziedojumu kastītes “Rimi” un “Supernetto” veikalos, kā arī “Norvik Bankas” filiālēs.

Iespēja sniegt bērniem palīdzību ir ikvienam ziedojot Bērnu slimnīcas fonda mājaslapā un zvanot pa tālruni 90006486, bet no rītdienas arī ziedojumu kastītēs veikalos. Ziedojumi tiek vākti ārstniecībai un rehabilitācijai, kas nav iekļauta valsts apmaksātajos medicīnas pakalpojumos, tādēļ sabiedrības līdzdalība ir ļoti nozīme. Kopumā desmit gadu laikā saziedoti 2,3 miljoni eiro, ar kuriem sniegta palīdzība 423 bērniem.

Plašāk par labdarības akciju un iespējām palīdzēt – LNT ziņās plkst. 20.00.

Lasi vēl