Komentāri

Vecāku trauksmes signālus, ka ir problēmas pierakstīt bērnu pie imunologa, sasniedzis ne tikai Bez Tabu, bet arī Nacionālā veselības dienesta speciālistus.

Tā ir tāda specialitāte, kas šobrīd tiek nodrošināta Bērnu klīniskās universitātes slimnīcā, un, protams, ņemot vērā, ka viņi ir tikai divi, līdz ar to ir noteikts stundu skaits, kuras šie speciālisti spēj nodrošināt,” Nacionālā veselības dienesta pārstāve Evija Štālberga.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Izpētot, kāpēc izveidojušās garas rindas pie imunologa, Bērnu slimnīcas pārstāvji izpētījuši, ka bieži vien ģimenes ārsti veic nosūtījumu pie šā speciālista, kaut gan problēmas vaina slēpjas citur un nepieciešama bijusi cita speciālista konsultācija. Tāpēc Bērnu slimnīca izstrādājusi noteiktu kārtību, kā mazie pacienti būtu pierakstāmi pie minētajiem speciālistiem, kas ļāvis būtiski samazināt rindas.

Tāpat Bērnu slimnīcas pārstāve atklāj, ka rindas izveidojušās, jo viens no imunologiem ilgstoši slimoja, līdz ar to izveidojušās garas rindas. Ārsts marta sākumā atgriezīsies, un rindām vajadzētu mazināties.

Foto: ekrānšāviņš

Foto: ekrānšāviņš

Bez Tabu veica eksperimentu – mēģināja pierakstīties rindā pie imunologa, un patiešām – rinda ir samazinājusies, jo pie speciālista iespējams nokļūt jau 4. martā.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl